Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha üzenhetnétek a fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha üzenhetnétek a fiatalabb éneteknek aki átment egy szakításon, mit üzennétek neki?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel. Én 22 éves vagyok, most voltam túl az első szakításomon és bár eltelt másfél hónap még mindig nehezen viselem. Kíváncsi lennék 10 év múlva mit mondanék magamnak erről, szóval ezért kérdezlek titeket, ti mit üzennétek a fiatal önmagatoknak mikor nehéz időkben voltatok?
2020. jan. 27. 18:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy szokj hozzá a szakításokhoz, mert még sokszor fogsz szakítani! 22N
2020. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

Hogy hülye, nem ér annyit a csaj, hogy begyógyszerezd magad miatta, és hogy mili pontossággal felszabdald a kezed, ami egy életre ott marad.


De mivel most is úgy áll a dolog, hogy egy nőnek sem tetszek, hiába próbálkozom, lehet azt mondanám, kár elpazarolni 10 évet, inkább öld meg akkor és ott magad, hogy ne szenvedj többé. Mert most nagyon szenvedek és magam alatt vagyok. Ez nem élet.

2020. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt üzenem hogy ne vedd túl komolyan. Rengeteg sokkal jobb nőd lesz még, és olyan út áll előtted amire nem is gondolnál. 😊 Ami most van 10 év múlva semmit sem fog jelenteni.
2020. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
87%

ne szomorkodj, jön egy szebb, jobb, törődőbb :D

L

2020. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
56% Tudom banális, de sok olyat ismerek, akik párkapcsolatban vannak és fos az egész, színjáték, csak szenvednek egymás mellett.
2020. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Megüzenném neki, hogy nyugodjon le, mert X év múlva sokkal rendesebb barátja lesz, és szarja le ezt a tahót, mert nem ér annyit, jön jobb is.
2020. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ha tudnék üzenni magamnak 10 évvel ezelőttre, akkor azt üzenném, hogy egy bizonyos embert nagy ivben kerüljek el!
2020. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt üzenném, hogy egyszer jót röhögsz még ezen.
2020. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy örülj hogy megszabadultál tőle hamarosan jön az igazi
2020. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy nő ajnározza magát, hogy ilyen meg olyan, akkor készülj az ellenkezőjére.

Azt a bombanőt aki betoppan az életedbe, dugásnál többre ne tartsd.

2020. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!