Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is érzett már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
Az exemmel 1 évig voltam együtt, és fél évig együtt is éltünk. Most szakítottunk év elején, és azóta egyre tisztábban látom, hogy milyen dolgokat csinál, amikkel én abszolút nem értek egyet. A kommunikáció is teljesen megrekedt közöttünk még "barátság" szintjén is ezek után. Most meg olyan nehéz elképzelni, hogy én együtt is éltem ezzel a valakivel, erre meg most még azzal is jobban kijövök, akit életemben először látok az utcán és leszólít, mint vele. Másnak is volt már hasonló meglepő érzése/felismerése?

2020. jan. 31. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem is beszélek vele.
2020. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te egy szerencsés ember vagy, aki jól jött ki a szakításbol. Már a legelején szembesültel azokkal a tényekkel, amikkel valaki csak több hónapnyi szakítás utáni gyász után jön rá.
2020. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeretted öt? Miért lett vége? Ki szakított?
2020. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen nálam is, igen. Még egyetem előtt voltam, az akkori párom pont azon a nyáron dobott ki. Persze teljesen összetört az egész, nagy reményeket fűztem hozzá, első szerelem, stb. Bíztam benne, hogy együtt járunk majd egyetemre, együtt kezdjük el az életünket építeni...


Aztán ahogy feleszméltem a szerelemből egy év és a szakítást követő pár hónap után, kezdett tiszta lenni, hogy mennyire lenéztem magam mellette. Hogy én rúgdostam el az érettségiig, hogy nekem köszönheti, hogy egyáltalán nem bukott meg matekból, hogy nem vették fel sehova, mert a haverokkal járt bebszni tanulás helyett, hogy mikor lejártam rendszeresen futni, semmit nem tett magáért, hogy a csajhaverjával beszélték meg a ki kapcsolatunkat, hogy természetesnek tekintette, hogy főzök rá, ha nálam alszik vagy náluk vagyunk és semmiben nem segített, hogy amíg én gyűjtöttem neki ajándékra szülinapjára, ő sajnálta rám a pénzt és inkább meghívta belőle a haverokat... Jézusom, ledöbbentem, hogy önként lefokoztam magam ennyire. És onnantól nagyon odafigyeltem ezekre a választásaim alatt.


Volt egy kép Facebookon, még régebben tették ki mémoldalak:

[link]


Ez jutott eszembe a helyzetről utólag. Mivel az anyukája volt az osztályfőnököm, némileg tudunk egymásról. Az osztálytalálkozón ott csücsültem két diplomával és gyűrűvel az ujjamon és néztem, hogy mennyire szétesett eközben külsőre meg mindenhogy. Azóta is az anyjával él, nem vették fel anno, az okj-ről meg kibukott. Kedves volt velem, jót beszélgettünk. De ha vele maradok, szerintem inkább én követtem volna őt arra a szintre, mint fordítva. És sosem lettem volna menyasszony.

2020. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utólag nagyon sok dolgon elgondolkodik az ember, és sokszor olyankor jön rá, baccki ezzel a faccal /hülye picával voltam együtt.


És van aki nem szomorkodik, hanem dühös

2020. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ott a pont az "5" válaszolónál.....

A legtöbb szakításom után azt éreztem, hogy megint lehúztam a WC-n pár évet és nagyon dühös voltam magamra, hogyan választhattam ennyire rosszul. Kellenek ezek a csalódások és pofonok ahhoz hogy megismerjük a valódi ízlésünket és a konzekvencia levonása után megfontolt döntést hozzunk.

2020. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!