Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érzett valaki hasonlót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

15 éves koromban volt az igazi nagy szerelmem az első férfi az életemben.Facen ismerősöm de talán egy üzenet váltás volt eddig.

Mindkettőnknek családja van,20 évss történet.Ma pakolásztam és rengeteg tőle kapott holmira leltem,persze irtam neki,jó volt beszélgetni.Azóta előtörnek az érzések jók és rosszak egyaránt,a rossz nem miatta,sajnos miattam mert csúnyán viselkedtem vele,de még ennyi év után is olyan hihetetlenül kedves.Volt valakivel hasonló már,leirni se tudom mit érzek,olyan furcsa érzések kavarognak bennem....


2017. nov. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

néha fel kell kavarni az emlékeket, hogy kicsit máshogy üllepedjenek vissza


olyan ez mint a tavaszi nagytakarítás

utánna jobb egy darabig

2017. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Az idő sok mindent megszépít. De ennek nincs köze valódi szerelemhez, vagy ettől még nem lenne jobb, ha most vele lennél, meg ilyesmi.

Abszolút volt hasonló nálunk. Én nagyon későn, csak másfél éve regeltem FB-ra, és nekem az oszt.társam volt az első ilyen nagyobb szerelmem. És be sem jelöltem, csak két barátnőt abból a korszakból, de meglátott. Ugyan ezt éltük át, pedig nálunk ő volt az, aki csúnyán elbánt velem végül anno, mégis most ő volt beindulva érzelmileg, nem is én. Engem ici picit kavart fel a dolog csak.


Arra figyelj, hogy nehogy Huffnágel Pisti effektus legyen benned vele kapcsolatban.


34/N

2017. nov. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valószinüleg nem lesz :)

Férjnél vagyok és van három gyönyörü gyermekem,neki is van családja.Teljesen máshol élünk,ő a fővárosban én meg vidéken.

De hasonló felkavaró érzések jöttek elő belőlem.

2017. nov. 24. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze. Ezeknek megvan a helyük, jó átélni, csak nem szabad túl komolyan venni.


Az első szerelem mindig totálisan idealizált, semmi köze a valós személyhez. A hosszú idő pedig még tovább képes szépíteni az emlékeket, azért hatnak ennyire erősen még ilyen régről is. Éld át, aztán lépj szépen tovább, ne hagyd, hogy bekavarjon.

2017. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a tanácsot,igazán az bánt nagyon ahogy viselkedtem vele,nem ezt érdemelte.:(

Fiatal naiv barom voltam :(

2017. nov. 24. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!