Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akik újrakezdték és életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik újrakezdték és életük legjobb döntése volt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Van kényszer újrakezdés is.
2020. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az meg milyen? Tényleg van ilyen? Mi van a háttérben? Ilyet még nem tapasztaltam hál istennek.
2020. febr. 1. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Mármint újrakezdték ugyanazzal a személlyel, vagy újrakezdték az életüket az adott személy nélkül? Megcsalt a férjem, én kidobtam, vissza akart jönni, de én már nem akartam. 4 éves gyerekkel maradtam egyedül, nem volt könnyű, de megkönnyebbülés volt. Hamarosan lett újra párom, majd összeházasodtunk, később külföldre költöztünk, és sokkal jobb az életem, mint az exemmel volt, és a férjem is különb nála.
2020. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülök a történetednek!!! Hogy jól alakult végül szörnyű lehetett bele sem tudok gondolni. Az szerelmemmel az újrakezdés volt a kérdésem, nem egy új élet, de ez is nagyon jó ami végül veled történt, szerintem sok embernek erőt adsz ezzel!
2020. febr. 1. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt olyan, amikor mással kezdtem újra, ott nem is volt kérdés, hogy csak nyerhetek, mert olyan rossz, bántalmazó kapcsolatból léptem ki, ami akkor is jó döntés lett volna, ha két szék közt a földre ülök. Tényleg az volt életem legjobb döntése. Ha akkor nem lépek ki, akkor mára a kék-zöld foltjait rejtegető, állandó félelemben élő, anyagi gondok közt élő, gyerek nélküli, szerelmet soha nem ismerő, szexet soha nem élvező nő lennék. Így meg átéltem az eszeveszett szexet és szerelmet, voltam boldog, anyagilag is könnyebb lett, gyerekem lett. Ez is elromlott, de amikor azt mondtam, szakítsunk, akkor változtatott, tepert, felépítettük újra, utána jött a házasság, gyerek. Szerintem megérte. Pedig elromlott ez is. Most már nem lehet újrakezdeni, mert én nem akarom, én már mással fogok újat kezdeni.
2020. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5ös sajnálom:(. Elszomorít mikor arról olvasok, hogy valaki aki örömet hozott az életbe sőt csodát... el is tudja vinni. A dolgozzunk meg mindenért elvet vallom, aki nem adja fel könnyen. Mitől romlott el?
2020. febr. 1. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem vállalt fel egy közegben. Ettől nyűgös lettem és komplexusos. Úgy éreztem, szégyell. Azt mondta nem szégyell és nem tudja, miért engedte el előttük a kezem és miért nem szólt hozzám előttük és miért nézett levegőnek. Nem volt túl jó a kedvem akkoriban, de összeköltöztünk, a probléma elől gépezésbe menekült, úgy beszélgettünk, hogy le se vette a szemét a monitorról, közben ment a TV-je, én kiköltöztem a folyosóra a kutyákhoz, mert a TV-től olvasni se lehetett. Aztán egy év múlva mondtam neki, hogy na akkor most itt a vége. Hirtelen innentől kezdve érdekes módon fontos lettem neki. Akkor még vissza tudott hódítani, mert szerettem és akkor még ellenálltam a kísértésnek is, mert őt kerestem mindenkiben. Hónapokon át puszilgatott, mire fölengedtem, aztán egy véletlen folytán elkezdtünk társasjátékozni és óriási csatákat vívtunk egymással és minden hónapban vett egy új társast és ennyi elég is volt, hogy folytatni lehessen. Utána jött pár nagyon szép évünk. Hogy min ment tönkre végleg, azt nem írom ide, mert valószínű elválunk és a család még nem tudja, de a sztoriból kitalálnák.
2020. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom!!! Valahol mégis sikersztori a tiétek, ti legalább nekiindultatok, megpróbáltátok és megtettetek mindent saját magatokért és egymásért és ez igazán és nagyon becsülendő!!! Kár, hogy vége lesz, talán meg kellene próbálnotok megint tenni amit lehet.
2020. febr. 2. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm. megpróbáltuk, mert 1,5 év után kérte, hogy beszéljünk és adtam esélyt magunknak, de csak a gyerek miatt. 2,5 hónapig bírtam a kézen fogva andalgást és a turbékolást, addig tartott a színészi képességem. Nem akartam színészkedni, de sehogy se ment másként annak a megvalósítása, hogy legyen megint olyan minden, mint a tündérmesékben, mert ő kb. ezt várta a dologtól. A gyerekem megért annyit, hogy adjak esélyt magunknak, de önmagunkért már nem tettem volna egy fűszálat se keresztbe, mert nálam átlépte a határt, amikor olyat tett, ami miatt soha az életben nem álltam volna vele szóba, ha előre tudom.
2020. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a történet mekkora zagyvalék! Semmi értelme az egésznek! Ekkora baromságot!
2020. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!