Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgoztátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgoztátok fel a szakítást?

Figyelt kérdés
Bár nekem kellett kimondanom hogy vége, de mégis nagyon megvisel a dolog. Szeretem még az exemet, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy mivel én sokkal jobban szerettem őt, mint ő engem, ezért igazából sose leszek neki fontos, csak egy kellemes időtöltés voltam számára. Persze ezt nem ismeri el és békülni akar, de én így már nem látom értelmét a kapcsolatunknak.

2020. febr. 7. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbit még sehogy. Az eddigieknél sokat beszélgettem az érzéseinkről ellenkező nemű barátokkal, sok idő telt el, sok pia fogyott.

Most se lány barátom, az idő se tellik eléggé, és egyáltalán nem is fogyasztok alkoholt.

2020. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Vminek vége, vmi új jön sportoltam, csajoztam, ittam, baratokkal lógtam dolgoztam és össze szedtem egy joval jkobb csajt mint exem volt .P exem Háza előtt a Little Mix-től a Shout out to my ex című zenét hallgattam jó hangosan h hallja :D szóval túléltem 2 emebr létezik kai szakiatni fog és aki szakitott az élet megy tovább ra gondolni sme erdemes :P
2020. febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!