Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti h dolgoztatok fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti h dolgoztatok fel egy szakitast, eleg komoly kapcsolat utan? Már eljegyzés is volt és babát terveztunk?!

Figyelt kérdés
Hogy lehet tul elni? Mostanaban sokat vitaztunk, es ebbe beleunt. Pedig minden kapcsolatban/ hazassagban vannak hullámvölgyek! ( biztos nem masik no miatt szakít , ez tuti) lekoltozott hozzam 400kmre a lakhelyétől. Feladott mindent értem. Megoldottunk egyutt mindent.. erre placcs. Még itt fekszik mellettem.. de rideg lett es mondja h szeret. De szte nem illünk össze. Én már össze zavarodtam! Nagyon nagyon szeretem . Hogy elem majd tul? Most is rossz.. hat milyen lesz ha osszepakolt es lelépett?
2017. márc. 28. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is elhagyott a volegenyem. Persze a veszekedesre fogta, ami aligha volt. Ez tobb mint egy eve volt, meg mindig vergodok miatta. De ez en vagyok, mert szeretem. Idovel biztos jobb lesz. Esetleg probald vele megbeszelni, foleg ha azt mondja hogy szeret meg. Hatha nektek jobb lesz. sok sikert!


27N

2017. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem.hagyott el, akkor ne sirankozz elore. Meg van esely valtoztatni. Elsosorban kell egy kiados, nagyon oszinte beszelgetes. Esetleg probalj meg olyan tematikaval foglalkozni, mint az 5 szeretetnyelv, vagy a Tuzbiztos hazassagban leirtak. Ha megvan bennetek a valtoztatasra valo akarat, sikerulhet tartosan rendbetenni a dolgokat. Sok sikert, ne add fel, ha meg ott szuszog melletted!!!!
2017. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Meglatjuk. Nem szóltam hozzá egészen reggelig , inkább hagytam agyalni!

Reggel hozzámbújt meg puszilgatott..

2017. márc. 29. 07:53
 4/10 anonim ***** válasza:

lehet hogy kemény leszek, de itt pont az a lényeg.

Ha tényleg igaz amit leírtál akkor az a helyzet, hogy kiábrándult. Feldobott mindent hogy Veled legyen és finoman szólva nem azt kapta amit várt. Nem tudom min vitatkoztok, jó lenne ezt tudni. Ki kezdi ezeket a vitatkozásokat? Egyességre juttok vagy csak dobáljátok egymás fejéhez a szavakat és egy helyben álltok?

Ha nem sikerül megindítani a szekeret és közösen beállni egy cél mögé akkor hamarosan elköszöntök egymástól, ez szinte borítékolható. Nem akarlak elkeseríteni, de még az is lehet hogy csúnya vége lesz,mert a párod úgy érzi majd hogy szándékosan kibabráltál vele és ez nagyon rossz végkifejlet.

Azt javasolom, hogy ha Te balhézol, akkor vegyél vissza egy kicsit, ne akard megnevelni, kérdezd meg mit szeretni csinálni, mit vállal be magától és szépen lassan adagold a megoldandó feladatokat, ne legyen egyszerre túl sok.

Ha Ő balhézik, akkor próbáljál megegyezni valami köztes állapotban, próbáljátok ki időlegesen hátha működik.

40F

2017. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit várt elotte is egyutt laktunk mar elso naptol kezdve mert szállón imsertük meg egymást ,onnan elkoltöztunk kettesben,(3 hónapja vtunk akkor együtt) utána mikor egy éve sem voltunk egyutt haza koltoztunk Magyarorszagra ,hozzank ( méhészkedni) szuleimnel laktunk egy évet. Aztan kesz lett a kozos házunk. Bekoltoztunk január elején.( októberben kérte meg a kezem hivatalosan is ,mivel az eskuvot mar július óta szervezzük..)

Es 3 napja még teljesen rendben voltunk, ugyanugy viselkedett mint minden nap. Voltak viták..de hol nincs?! Nemsokára jön haza ebédelni, kíváncsi vagyok mire juthatott! De koszonom a velemenyt. Meglatjuk mi lesz.

2017. márc. 29. 12:01
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnevelés.. hát.. inkabb o tart engem pórázon. Eleg sok dolgot megszab, a baratnoimmel havi egyszer talalkozhatok! Amikor elmegyunk hozzajuk akkor o elmegy egesznapra pecalni , haverozni. Ez engem nem zavar, szeretek az anyukájával lenni! Az zavar, h én így nem mehetek el egy napra. Abból is vita volt h decemberben elmenten vasarolni legjobb baratnommel(1-2 ora volt es jott is ertunk..) szval nem igazan nevelem. Amugy sem ertem miert kellene nevelnem. 27 eves mult , es nem vagyok az anyja! Nem egy papucs, olyat nem is szeretnék!
2017. márc. 29. 12:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Vita példa: vagy egy csomo sima szurke felsoje, melóba használja azokat. Mind egyforma , 2-3nap utan kirakja a szennyesbe es kimosom. Hát volt h csak ledobta en meg beraktam a szennyes koze mert szaga volt már. Masnap reggel kereste, mondtam h hol van teljesen kibukott h azt felakarta huzni. Mondtam hogy jolvan bocsanat de mar szaga volt, ott van egy csomo ugyanolyan.. de kiakadt teljesen ! Maskor az a baja h épp melyik boltba megyek bevásárolni vagy h elugrok anyuhoz es elfelejtek szólni(szomszedba megyek nem km -el arrébb!)
2017. márc. 29. 12:07
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

hát ez olvasva én szakítanék a helyedbe :S

Ez egy agresszor, ZSARNOK!!! utálom az ilyet, amikor azt érezteti, hogy Ő van az első helyen az ő dolgai a fontosak rá kell odafigyelni, te meg mellékes vagy.

Én már rég leléptem volna

2017. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezeken kivul nagyon figyelmes es aranyos.. csak ezek a rossz pillanatai / szokasai nem jók. De a minden napokban annyira nem zavaro mint gondolod. Mert amugy sem lenne sok idom a baratnoimre. Ettol persze neha jo lenne.. de ez van. Meglátjuk mi alakul. Ma este átbeszéljük
2017. márc. 29. 14:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Elmondod nekünk, mi lett végül, mire jutottatok?

2017. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!