Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbocsátás? Volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátás? Volt, hogy összetörte a szíved, idővel megbocsátottál és megint együtt vagytok? Akiknek sikerült a megbocsátás a szerelemért?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott lelkileg összetörtem fél évig látni sem akartam de közben hiányzott nem múlt el a szerelem köztünk. Látom rajta, hogy őszintén megbánta, soha nem fogja újra megtenni (váratlanul kiment külföldre dolgozni a legmélyebb boldogságunk közepén) de folyamatosan írt, hívott majd nem bírta tovább és miattam hazajött. Mégis maradt bennem fájdalom, valami önvédelemféle távolságtartás a részemről de vele akarom élni az életem. El tud múlni teljesen ez a tüske idővel?
2020. febr. 8. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyiségfüggő a kellemetlen sérelmek feldolgozása. Biztos elmúlik idővel.
2020. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ja, annyira boldogok voltatok, hogy borított mindent... Ne legyél már hülye. Persze, hogy szomorú, nem jött be neki az, amiért lelépett, most már jó lenne a biztos.
2020. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magamra maradni nélküle... az több volt mint kellemetlen, borzalom volt, hogy itt tudott hagyni. Bár fordított helyzetben én mit tettem volna? Nem tudom. Mégis az én oldalamon megélni ezt a fájdalmat... Már velem van és csodálatos, odaadó, figyelmes, imád... és tényleg bízom abban, hogy a szeretete és az enyém elfeledteti majd ezt velem.
2020. febr. 8. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy úgyvan az. Nagy most a köd, de majd ha felszáll.....
2020. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

"Mégis maradt bennem fájdalom, valami önvédelemféle távolságtartás a részemről de vele akarom élni az életem."


Ha megbocsájtottad és ismét együtt vagytok, akkor ne tarts távolságot tőle és ne add elő mártírt naponta, mert meg fogja unni.


Ha viszont erre képtelen vagy, mert akkora trauma ért, akkor be kell fejezni és mindenki menjen a saját útjára!

2020. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Amit tett a párod, az egyáltalán nem megbocsáthatatlan. Nem csapott be, nem hazudott neked, nem csalt meg. Hidd el, a te problémád apróság a tényleg komoly dolgokhoz képest. Szóval ha úgy döntöttél hogy együtt maradtok, akkor tényleg ne rugózz ezen, mert ezzel fogod eltaszítani magadtól.
2020. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!