Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan készüljek fel a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel a szakításra?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok a pasimmal. Elegem van abból hogy egy nővel állandóan csetelget aki állítása szerint belé van zúgva (a pasimba) Nyilván más lenne a szitu ha ez a hölgy egy régi barát vagy nem akarna semmit a pasimtól de itt más a helyzet állítása szerint.

Gondoltam hogy felhozom neki ezt a témát és hogy mennyire zavar engem, mert már nem egyszer érzékeltettem vele de nem vette a lapot. De ha nem tiltja le a nőt, vagy nem tesz végleg pontot a vele való cseverészésre én szakítok vele mert ez megöl legbelül.

Nagyon vonzódom a pasihoz és nagyon szeretem, túl sok a közös emlék. Ez az ami visszatart és félelmet kelt bennem a szakítástól. De az utóbbi időben egyre inkább azt éreztem, hogy nem vesz engem komolyan, és a bizalmam is egyre fogy iránta. Ami nem csak engem öl meg hanem az egész kapcsolatunkat.



2020. febr. 9. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Hiba volt belemenni atávkapcsolatba! Miért tiltsa le a nőt? Főleg h ő a közelben lakik...lehet megis csalt néhányszor kitudja? Van váalsztási lehetősége a pasidnak és ő téged választott.... megkéne tanulni bízni a barátodban...nem ez öli meg a kapscvolatot, hanem az, hogy így állsz a dolgokhoz, illetve maga a távkapcsolat!
2020. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor is ha a csaj mást is akar tőle akkor az úgy nem fair hogy ő meg csak úgy beszélget vele mert konkrétan azzal hitegeti a csajt. Azt hiteti hogy valami lehet köztük. És épp ezaz. Nem tudom megcsalt e.
2020. febr. 9. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Minek írsz ki kérdést, ha a véleményemet nem fogadod el és lepontozol? Meg is érdemled, hogy megcsaljanak, mert nagyon buta vagy részletezem miért :


Nem bízol a "barátodban"

Bele mész távkapcsolatba

És ahelyett, hogy a barátoddal megbeszélnéd, inkább idegeskedsz és tőlünk kérdezel buatságokat..

Te tudod, hogy neked m i a szakíto ok. Amikor együtt vagytok,m akkor veled foglalkozik?

Ne is foglalkozz abraátoddal, majd fog olyan lányt találni , aki megbízik benne, jobbat érdemel nálad. Te pedig pontozz le , tegyél fel újabb buta kérdéseket, és készülj aszakításra mert ezekhez értessz a legjobban! Miss Idióta!

2020. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Igazad van, nem vesz téged komolyan. Távkapcsolatban ez van, vagy elfogadod, hogy nem hűséges, és szórakozz te is, vagy bele se kezdj! A többség akkor se képes hűségre, ha minden este melléd bújva alszik.

Bizalom nincs, a pasid másik nő felé nyitott, a kommunikáció gyatra. Ezt itt kell befejezni, mindenféle célozgatás helyett.

2020. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. Csak a felszínét magyaráztam el a dolognak, nem ez a fő szakító ok. A kérdésem lényege az lett volna hogy lelkiekben hogy lehet túllépni ha elszánom magam rá.
2020. febr. 9. 20:12
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

48%-os, a lepontozást tőlünk kaptad, mert hülyeséget beszélsz.


Kérdező, tedd meg, aztán sírdogálj picit. Mindig jusson eszedbe, hogy az érzelmi megcsalás is megcsalás.

2020. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő lesz a segítségedre, más tuti recept nincs. Annyival talán könnyebb lesz, mivel távkapcsolat, tehát minimális az esély, hogy csak úgy össze fuss vele majd. Csak dönts minél előbb, nincs értelme húzni az időt.
2020. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!