Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » ELjött az idő a szakításra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELjött az idő a szakításra? Ez ok már rá szerintetek?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon nehéz időket élünk. Első félévben nagy volt a boldogság.

3 alkalommal viszont én hisztiből azt mondtam vége, tudom, hibáztam. UTolsó alkalommal úgy döntött, hogy oké, ez olt az utolsó, de nem is költözik velem össze (mert tervben volt). Nem érezte stabilnak így. Teljesen érthető. Megértem, biztosan ti is.

Azóta viszont megy a vita, mert ő elköltözött másik, szomszédos városba, nem is kérdezett meg engem. Nem érdekelte, hogy én mit szólok ehhez.

Nagyon durva sok hisztit lenyomtam emiatt. De pár hete leálltam, mert tudtam, semmi értelme.

Most viszont én érzem magam nagyon, nagyon rosszul. Nem tudtam eddig eldönteni miért. Mert szeret, meglep mindig szinte kis aprósággal, csokival, ékszerrel. Most volt az államvizsgám elvitt étterembe megünnepelni, stb.

Szeret. Viszont ezek mind pénzzel mérhető dolgok, a tettein nem ezt érzem.

Államvizsgám előtti hétvégén kiborultam szükségem volt rá, de nem jött el. Sőt, el se köszöntünk lefekvés előtt, amikor mindig elszoktunk.

Most ez a problémám. Egyszerűen nem érzem azt, hogy megtenne értem dolgokat. Azt megbeszéltük, hogy ő nem fog a városba visszajönni, én meg nem fogok hozzá menni a másikba, de még nem tartunk ott,szóval nem feszegetjük a témát. De én elfogadtam, amikor nagyon nehéz ez nekem így.

MA elment 100 km-re bulizni egy haverjához. Tegnap összevesztem vele azon, hogy nem beszéltünk este, mert szerinte beszéltünk "napközben". (Napközben együtt voltunk, este én hazamentem a családomhoz). Viszont 4kor mentem el, 4 és 11 között történtek dolgok velem is és vele is. Illetve érdekelt, hogy akkor hogy lesz neki a mai napja, mikor megy bulizni, utazás,stb. Reggel írt egy lebaszós szöveget, hogy nem bírja a hisztiket, a felesleges hisztiket. De nekem ez nem felesleges, egyszerűen nem érdeklem, egész nap sírok, de őt nem izgatja. Azóta nem beszéltünk. És ma már nem is fogunk, ismerem.

Lényeg: Szeret, de egyszerűen ami nekem fontos lenne, ami nekem egy alap egy kapcsolatban, az hogyha a párom szomorú, boldogtalan, akkor tegyek érte, ez nincs meg benne.

Ha beszélni akarok róla, cuppog, hogy jaj már megint a hiszti. De ezért van hiszti...Egyszerűen nem tudom vele megbeszélni.


Vélemények? Ez ok már szakításra?

Napok óta rosszul vagyok, még a közelében is, mert nem érzem magam szeretve, habár elvileg szeret.



2019. nov. 16. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan úgy érzed, hogy ezen még gondolkodni kell?


Ez hosszú ideje csak egy huzavona. Ez egy kínlódás, ebben nincs semmi jó.

Lusták vagytok újrakezdeni?

2019. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy én már rég kidobtalak volna. Nyilván nincs kedve a közeledben lenni, ha ennyit hisztizel. Viselkedj felnőtt nő módjára, ha bajod van, de tényleg, mikor komoly bajod van, nem ilyen hülyeségek, hogy nem írt este meg ilyenek, olyankor ülj le vele és beszéld meg. Utána nézd meg, hogy ő ezek után hogy viszonyul hozzád. Ha nem változik, szakítsatok. De hisztivel csak azt éred el, hogy a közeledben se akarjon lenni.
2019. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezt már majdnem helyrehozhatatlanul elcseszted, így kézenfekvő a szakítás, igen. Te milyen pénzben nem mérhető dolgot tettél érte, amitől szeretve érezné magát, téged pedig biztos pontnak, amihez el lehet köteleződni?
2019. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Amikor nélkülem úgy döntött hogy elkötlözik egy másik városba mondta, hogy ő szeretn, nem akar szakítani, de akkor is elköltözik, ha szakítok akkor is. Nem tettem.

Én Budapesten szerettem vna dolgozni, miatta maradtan itt.

Illetve, ahogy írtam ő nem akar a városba költözni én meg hozzá, de már azt is megtettem volna érte az utóbbi időben. Én elég sokat tettem.

2019. nov. 16. 17:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakitsatok jobb lesz mindkettotoknek
2019. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így leírva is rohadt sok, benne lenni milyen lehet.. Atyaég
2019. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten. Szerintem jobb ha több férfit nem kínzol halálra.


Áldom az eget, hogy normális, aranyos, szeretnivaló barátnőm van, nem egy hisztis buta hárpia. Köszi hogy tudatosítottad bennem.

2019. nov. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ketten csesztétek el. Megértem őt is, de téged is. Neked más az ígényed, neki is más. Igazából azt gondolom, tényleg nem szeret úgy, ahogy neked jó lenne. Van ilyen. Nem vagytok egymáshoz valók. Te hisztis leszel, mert nem kapsz elég szeretetet, ő ettől távolodik..ördögi kör. Ne erőltesd, keress mást, aki úgy szeret, ahogy neked is jó. Így csak szenvedni fogsz. Engedd el, hidd el, van az a helyzet, amikor már jobb külön. Megkönnyebbülsz, fellélegzel. Eleinte rossz lesz, aztán rájössz, van élet utána is.
2019. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Én elég sokat tettem." pont azt kérdezem, hogy mit, nem azt, hogy mennyit.

Ha a sok az, hogy te nem szakítottál vele, azt tartsd észben, hogy ő ugyan ezt megtette négyszer.

2019. nov. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kifújt. Mióta vagytok együtt, ha ez itt tart már?
2019. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!