Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem, már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, már nem vagyok szerelmes a vőlegényembe, boldogtalannak érzem magam, de ő nagyon szeret. Megpróbàltuk megbeszélni, tenni valamit, de nem változott semmi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, de már hónapok óta úgy érzem hogy már nem szeretem, nem vonzódom hozzá, boldogtalannak érzem magam. Nyáron összeházasodnánk, de tartok tőle, hogy hiba lenne. Ez az első komoly párkapcsolatom, pár hónap alatt megkérte a kezem. Igazából a párom külsejével sosem voltam elégedett, de azzal kompenzáltam magam hogy rendes ember, bár nagyon féltékeny típus, és minden pénzt elkölt ami nagy konfliktus közöttünk. Sokat beszélünk egymással, az érzéseimet is elmondtam vele kapcsolatban, de nem ért engem, úgy kezeli a helyzetet mintha tökéletes kapcsolatunk lenne. A szexet mindig ő kezdeményezi, én meg általában hagyom hogy túlessünk rajta. De mégis kedves velem, törődik velem. Össze vagyok zavarodva, nem tudom mit kezdjek, az esküvőt nem merném lemondani.

2020. febr. 10. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha az agyadhoz kapnál és addig lépnél, amíg nem olyan bonyolult?
2020. febr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne menj hozzá. Olcsóbb hozzá se menni, mint után x év után válni.
2020. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak ellenérvet tudsz felhozni a házasság de még a pasi ellen is jó 1pozitivum van melette. De ez kevés egy házassághoz.

Egy idő után neki is leesne,hogy valami nem ok.

Akkor pedig már mind2-ökkel kiszúrsz.

Ha most lezárod a kapcsolatot akkor senkivel,még akkor sem ha úgy érzed,hogy:de igen vele. De ő is egy boldogtalan félig működő kapcsolatban van. Nem vesz tudomást a problémákról de azok még vannak.

2020. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami,kérdező?
2020. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, az azóta eltelt idő alatt mégtöbb konfliktusunk lett, és végül szakítottam vele. Az esküvőt már akkor lemondtam. Most már utólag látom hogy helyesen döntöttem, köszönöm a sok kommenteket! Remélem neki is és nekem is sikerül megtalálni a boldogságot.
2020. ápr. 14. 18:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden jót neked, Kérdező!!
2020. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!