Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem lett szerelmes, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lett szerelmes, ezért szakított velem. Tudtam, hogy meg nem szerelmes de nem érdekelt, majd kialakul. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismertük egymást,ebből kb négyet voltunk együtt de szakított mert nem lett szerelmes. Saját bevallása szerint nagyon jól érezte magát velem,ennek ellenére az én érdekemben szakított,mondván nekem nem jó hogy én már szerelmes vagyok ő pedig nem,így nem akarta húzni az időmet. Biztos vagyok benne ha hagy meg magának és nekünk időt,kialakult volna a dolog. Elfogadtam a szakítást,nem akartam ellenkezni, mégis nagyon bánt a dolog. Szerette volna ha tartjuk majd idővel a kapcsolatot de nemet mondtam. Tényleg reménytelen lenne megpróbálni"visszacsábítani"?
2019. okt. 24. 11:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Hagyd. Vannak olyan emberek akik a legjobból is a legjobbat keresik ,és persze sose találják meg. Ő ezen a szinten van,sose leszel vele boldog.
2019. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
És még rajtam csodálkoznak, ha nem akarok gyorsan beleugrani egy kapcsolatba, hanem időt akarok hagyni, hogy megismerjük egymást.
2019. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tette, ennél korrektebbül nem is járhatott volna el. A szerelem az csak jön magától, ha viszont nála eddig nem jött és érzi, hogy nem is fog, akkor el kell engedned.
2019. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat beszélgettünk végig,őszinték voltunk egymással mindenben. Azt mondta,hogy az exe miatt nem akarja hogy valaki a mindene legyen,mert csalódott egy rohadt nagyot,és emiatt ez meg egy jó darabig nem fog bekövetkezni. De tudta hogy én arra vágyom,hogy valakinek ennyit jelentsek. Nagyon jól éreztem magam vele,osszepasszoltunk minden teren,egyedül ez volt a baj hogy azon gorcsolt és gondolkozott hogy mikor szeret már belém.
2019. okt. 24. 11:20
 5/25 A kérdező kommentje:

Csak hétvégente tudtunk találkozni idő hiányában,akkor se mindig,szóval talán együtt olyan 30 napot töltöttünk el együtt alvassal meg persze szexszel.

Előző párommal nekem fel év volt,mire azt tudtam mkndani hogy szerelmes vagyok,nálam ezek lassan alakulnak ki. Ő is ezt mondta magáról.

2019. okt. 24. 11:22
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban belegondolsz, ez nem volt kapcsolat, ő még nem lépett túl az exén, ha túllépett volna, akkor az exe emléke nem árnyékolná be így az ismerkedést. Sokan beleesnek ebbe a hibába. Hagyd. Keress olyat, aki tiszta lappal keres társat, és (már) nincsenek ilyen sebei, amiket (még) nyalogat.
2019. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Igen erről én is kérdeztem,de azt mondta,hogy semmit nem akar az exetol,egy pszichopata volt aki érzelmileg zsarolta. Úgyhogy a lányon túl volt,csak az ő általa okozott sérelmeken nem.
2019. okt. 24. 11:29
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt túl rajta.

"Azt mondta,hogy az exe miatt nem akarja hogy valaki a mindene legyen,mert csalódott egy rohadt nagyot,és emiatt ez meg egy jó darabig nem fog bekövetkezni."

2019. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

"Elfogadtam a szakítást,nem akartam ellenkezni, mégis nagyon bánt a dolog."

Akkor miért nem?

2019. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen ex miatt csalódott, újabb szerelem nem kell pasikat elkell kerülni jó messzire. Legalábbis kapcsolatba nem érdemes belekezdeni velük.Sosem lesz jó vége számodra. Mondjuj a legtöbb kifogásnak használja, hogy elköteleződés nélkül kefélhessen valakit,aki éppen kéznél van és behülyíthető.
2019. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!