Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hete szakítottunk a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete szakítottunk a barátommal és ma megtudtam hogy kisbabának lesz mit csináljak? Én nem akarom egyedül nevelni

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat de már untam hogy nem foglalkozik velem és azért szakítottunk. És az is zavart hogy állandóan dolgozott meg hétvégén is. Meg változhat a baba miatt szerintetek?
2020. febr. 10. 22:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Jól indul... Változhat, és lesz egy kényszer kapcsolat
2020. febr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Pff....biztos jó irányba fog változni egy nem tervezett terhesség miatt...persze:D Minek szexeltek megfelelő védekezés nélkül, ha már haldoklik egy kapcsolat?

Szerintem ne számíts semmi jóra. Afelől is kételkednék, hogy egyáltalán akarja a gyereket...

2020. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen helyzetben egyszerűen csak nem kell megtartani a gyereket. Akinek nem adott minden körülmény beleértve a komoly, jól működő, érzelmekkel teli párkapcsolatot is az ne vállaljon gyereket.

A párod nem fog változni, a gyerekkel sem fog törődni és veled sem.

2020. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Nem fog megváltozni.
2020. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mi mindig védekeztünk csak kb 2 hónapja allergiás lettem az óvszerre és azóta nem védekeztünk mert gyógyszert sem szedhetek nem hagyta az orvos
2020. febr. 10. 22:26
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Van ám latexmentes óvszer.
2020. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

Vetesd el a gyereket, vagy készülj fel rá hogy tökegyedül kell felnevelned. Ha az apa lemond a jogairól, gyerektartást sem kell fizetnie.


Lehet lepontozni, de a semmire nem lehet gyereket vállalni, ez a legnagyobb felelősség az életben.

2020. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Jah max a gyerek miatt maradna veled, hosszú boldog kapcsolat lenne.
2020. febr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Noren1989 ***** válasza:
70%

Egyetértek #7essel.


Jó irányba ez nem fog változni.

Egyedül nevelni egy gyereket nem a legokosabb döntés, plusz emellett jó esély van rá, hogy ha meg is születik, félreneveled, vagy szimplán torz családkép alakul ki benne.

2020. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted hogy fog reagálni arra, hogy azért mész vissza, mert hopp lett egy gyerek? Más esetben meg se fordulna a fejedben.

Inkább akkor vetesd el, de komolyan, ez így sehogy se szerencsés.

Védekezni, meg lehet ám latexmentes óvszerrel is. Egyikőtök se használ fogamzásgátló módszert, akkor ne csodálkozz...

31n

2020. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!