Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azok az emberek nem is igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek nem is igazán szerették a párjukat, akiknek szakítás után 1héten belül új párjuk van?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnak ilyen könnyen túllépni?
2020. febr. 11. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Azoknak már valszeg megvolt párhuzamosan az új, csak addig még nem voltak biztosak benne, hogy kit kéne választani.
2020. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Vannak ilyenek akik könnyen lesznek szerelmesek
2020. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez inkább csak bacca a csőrét annak akit elhagytak mert míg a másik vígan él addig ő kínlódik, és csak ezzel van elfoglalva.


Ő továbblép neked is az kell

2020. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tartom valószínűnek, hogy relative mély érzelmeket ennyire rövid idő alatt feldolgozzon valaki... ergo neked is igazad van kérdező, körmenetben van a szalmaláng szerelem is.


Játszik az is, hogy szimplán kapcsolatfüggők, vagy ahogy feljebb már említették, két vasat tartott a tűzbe az adott illető már előzőleg is.

2020. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha férfi az illető, akkor csak gyógykapcsolat. Ha nő az illető, akkor már korábban megvolt a másik.
2020. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak direkt idegesíteni akarja az exet és ezzel megbantani. Közbe meg lehet neki jobban fáj a szakítás annak aki egyből mással van....
2020. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, én 20 évesen sokszor csináltam ilyet. Nem jártam vele egyszer se jól, mindig ugyanolyan rossz lett a vége, és csak több bajom lett belőle. Idősebb fejjel max kalandba mennék bele búfelejtőnek, de azt is nagyon tudatosan.
2020. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én kapcsolatfüggő vagyok ami esetemben annyit jelent, hogy addig nem szakítok a jelenlegi párommal ameddig nincs meg a következő. Tudom, hogy ez így nem jó, de képtelen vagyok egyedül lenni 14 éves korom óta.

21/L

2020. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!