Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezelnétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelnétek ha a párotok akit szerettek, le lépne mással, jól érzi magát, vidám, és ez nektek nagyon rossz érzés lenne?

Figyelt kérdés

2017. máj. 5. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a más egy vele ellenkező nemű? Vagy egy barát és szólt, hogy egy kicsit elmegy szórakozni? Nem mindegy
2017. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem volt teljesen egyértelmű. Ez azt takarja, hogy ellenkező nemű és meg is csalt. Nem arra vagyok kíváncsi hogy mit kell tenni, mert a kapcsolatbak vége hanem inkább az érzésekre. Sokáig az életem volt, azt éreztem hogy szeret és hirtelen ez így elmúlik, látszólag őt nem zavarja hogy vége lett, meg a rengeteg együtt töltött idő, emlékek. Nekem nagyon hiányzik, mit lehet ilyenkor tenni?

Nehéz felfogni hogy akinek az élete része voltam most semmi sem vagyok..

2017. máj. 5. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, és visszagondolva a régi énemnek azt tanácsolnám, hogy ne várjak, és azonnal menjek el a pszichológushoz. Akkor két évnyi szenvedéstől kíméltem volna meg magam.


Nem kell úgy tenned, mintha kőkemény lennél, ha egyszer nem megy, nem mindenki képes könnyen kezelni egy szakítást, és ha segítség kell, ne félj kérni. Én ezt tudnám tanácsolni, a saját példám alapján.

2017. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy meg is csalt? Akkor milyen isteni csodára vársz? Innentől magadra vess, ha még mindig vele vagy.

Hogy kezelnék egy ilyen szituációt? A hapsi már rég röpült volna, nagyobb annál az önbecsülésem, hogy egy ilyennel legyek együtt.

2017. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt 4 napja már. Ez nem is volt kérdés, attól még az érzelmeim nem múltak el, persze dühös vagyok, de hiányzik is. Nem tudok szabadulni a gondolattól, csak ez van a fejembe, a legrosszabb hogy amíg azt hittem hogy ő is így érez kiderült, hogy nem.
2017. máj. 5. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Te értettél félre. Így fel tudod dolgozni és úgy elengedni, hogy tanultál belőle.

30/f

2017. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ésszel próbálnám feldolgozni, hogy az a másik már nem volt velem boldog, nem érzett irántam szerelmet. Ez van, az életben ez előfordul.


Most mit lehet tenni ezzel a helyzettel?

Ráadásul meg is csalt.. Számomra így könnyebb lenne az elengedés...

Szarul esne nyilván, de nem lehet ragaszkodni dolgokhoz, pláne ha az egyoldalú, a másik meg menni akart máshoz.

Az élet megy tovább, vége lesz a te szenvedésednek is, csak ne dagonyázz benne.

2017. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!