Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanács kellene nekem a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács kellene nekem a következő ügyben, lehetőleg olyan aki távkapcsolatban élt majd szakítottak és újra egymásba szerettek?

Figyelt kérdés
Barátnőm már nem szerelmes így szakítottunk... mit lehetne tenni az ellen h újra belém szeressen még 3 napig van Magyarországon. az élválás gyönyörű volt( szeretlek, hiányozni fogsz, hiányzol, csók és kéz a kézben kísértem le a buszmegállóba ) és megbeszéltük h 1-2 hónapig nem is keressük egymást de már 2.ik vagy 3ik napon elkezdtünk beszélni nem sokat... mert vidéken van.

#szerelem #távkapcsolat #szakítás #hogyan kapjam vissza
2015. júl. 24. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Őszintén, ennek így mi a fene értelme van? Nem tudtok egy normális távkapcsiban élni?

Döntsétek már el, hogy mit akartok egyáltalán: együtt maradni, vagy külön? De ha külön, akkor az legyen tényleg külön és ne a 2. napon keressétek már egymást!


Ha már nem szerelmes beléd, és ezt te is tudod, akkor meg mit vársz, hogy egy csettintésre újra beléd fog szeretni?


Ha nektek jó ez a macska-egér játék, ám legyen! De inkább legyetek már egy normális távkapcsiban, mint hogy itt szenvedtek az elválásokkal együtt!

2015. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 évig voltunk távkapcsolatban

és vissza szeretném szerezni mindenképp !és tanácsok kellenek hogyan

2015. júl. 24. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok, annak meg volt az oka, ha meg te tényleg szereted, akkor fogadd el a döntését, hogy ő már nem szeret téged, és te pedig ne akard őt visszakapni!

Ha minden működött volna a kapcsolatotokban, akkor nem lett volna szakítás és nem szeretett volna ki belőled!


Ne akard a másikra erőltetni a saját önző egoista akaratodat, mert ez már nem szeretet!

Ha ő már nem szeret téged, akkor fogadd el! Ennyi! Keress egy másik lányt!

2015. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, talált mást, aki közelebb van.
2015. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
áh igen az internethez fordultam tanácsért.. örök hiba
2015. júl. 24. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Áh.. örök hiba volt, hogy megromlott a kapcsolatotok, ami miatt kiszeretett belőled a csaj. Sz..r ügy.


Több mint 2 éve vagyok a párommal távkapcsiban, és még mindig nagyon szeretjük egymást. Van, akinek bejön a távkapcsi, van, akinek nem. Ezek szerint neked nem jött be. Sebaj, majd legközelebb bejön.

2015. júl. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk, barátom azt mondta már nem szerelmes, telefonban szakított, én összetörtem stb.. Aztán felidéztem neki az összes szép pillanatunkat, hogy miken mentünk keresztül és hogy még mi vár ránk.(Már amennyire ezt sikerült abban a szörnyű pillanatban)Nem nagyon reagált, meg sem hatotta, írtam az sms-t, nem írt vissza, majd este felhívott, hogy szeret, nem képes élni nélkülem, és megváltozik, jobban beleadja magát a kapcsolatba, és újból "megpróbál belém szeretni" Pár hét még elég feszült volt és nem az igazi, de azóta mindennél jobban szeretjük egymást és szerelmesebbek vagyunk mint valaha :) Szerintem a szavak jó hatással lehetnek :) Sok sikert!
2015. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!