Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek rossz döntés ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz döntés ha a páromnak nem mondom meg hogy valójában miért akarok szakítani vele?

Figyelt kérdés

Az igazi ok: nem tudna normálisan felneveni egy gyereket, ami viszont nekem fontos lenne.

Ezzel szemben mást mondok neki azért, hogy ne bántsam meg. Talán rosszul esne neki ha megmondanám az igazat.


Mit gondoltok?


F


2020. febr. 12. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt így megmondanád neki, biztosan hatalmas veszekedés lenne belőle. Egyébként mire alapozod az állításod? Mert ha az igazad mondod, alá is kell támasztanod.
2020. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell hazudni? Miért nem lehet az igazat elmondani?
2020. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a hazugságból nem tanul az ember. Miért olyan nehéz őszintének lenni? Ha csak egy kicsit is tiszteled, igazán megmondhatnád neki, hogy fontolóra vegye és esetlegesen legyen esélye tanulni belőle és jobbá válni, ha úgy van.


A sértődés meg kit érdekel? Szakítasz + őszinte vagy. A többi nem a te dolgod.

2020. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

"Tökéletes" pár vagytok a leírtak alapján, kár lenne szakítani.


Minek lennél őszinte egy pillanatig(?), hiszen az csak egy pillanat, eltöltöttetek együtt x évet tehát erre való tekintettel hazudj neki.

Jesus

2020. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Miből gondolod, hogy nem lenne rá képes? Attól kezdve, hogy várandós lesz, egy nő teljesen megváltozik és átáll anya módba. Inkább te leszel az, aki nem tud lépst tartani vele.
2020. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért gondolom mert most is mindent én csinálok, a kutyával is folyton én "bajlódom", ő kb alig csinál valamit itthon. Ha meg véletlen főz valamit vagy letörli az asztalt már rögtön az van hogy mennyi mindent csinált. Ezt egy előjelek veszem a gyereknevelésre is.
2020. febr. 12. 14:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én megmondanám neki őszintén, lusta vagy Darling, keress magadhoz valót. Nem mindegy, úgy sem vele képzeled el az életed?!
2020. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek a külvilág számára jó anyukák lesznek. A gyerek miatt nincs idejük semmire -ezt hazudják. Posztolnak...sztoriznak a gyerekről de ha belegondolsz miért van ennyi idejük fotózni a gyereket,minden levegővételénél ott lenni?? Mert nem csinálnak semmit. Egy gyerek nevelése sok időt és energiát igényel,de nem csak abból áll a világ.
2020. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Derwer ***** válasza:
36%

Számomra a kutyás dolog elég gyenge lábakon áll, mert egy (saját) gyermek "picit" más....


Ettől még persze lehet igazad, de szerintem csak elmúlt a varázs és ugranál tovább.

Az igazi véleményedet szerintem mondd meg, had tanuljon belőle.

2020. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre bármiért is azt érzed nem ő kell neked szakíts!!! Jobb mintha egy gyenge pillanatban megcsalod
2020. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!