Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ilyen ember csak manipuláci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen ember csak manipulációra használja a szakítást?

Figyelt kérdés

Az exem fél év alatt 3x szakított velem, mind a 3x azzal az indokkal, hogy nem érzi azt, amit kellene. De a baratsagunkert foggal körömmel ragaszkodik (leginkább az intimitással voltak gondok részéről) Emellett rendszeres volt az, hogy ezzel állt elő, aztán 20 perc múlva már kezdeményezett vagy másnap közölte, hogy amúgy már máshogy érzett, mint amit elmondott csak nem akart hülyét csinálni magából.

Az elmult egy hónap is elég távolságtartóan telt a részéről, de megmagyarázta, hogy sokat dolgozik, fáradt, meg a gyerekek (korábbi kapcsolatból vannak a gyerekei, de mindenben mindig segítettem neki).

Mivel elotte se volt nyugisabb élete, de mindig megoldottuk, ha ő is akarta ezért nem hittem el, de türelmes voltam. De már az apró erintesek is elmaradtak. Voltak kisebb problémák, tényleg nem komolyak, de konkrétan kimondta, hogy tudat alatt azzal "büntet" hogy távolságot tart, nehogy azt gondoljam, hogy minden rendben. 1 hónap után szakítottam, mert már szajrapuszi se volt és semmi kettesben töltött idő

, nagyon kiborult, abban maradtunk, hogy majd meglatjuk, hogy alakul. Ez volt pont egy hete. Hétfőn és kedden nem találkoztunk mert beteg voltam, sokat aludtam igy alig írtam vissza neki (ezekre pipa szokott lenni) ma azzal állt elő hogy ő már csak barátként tekint rám és, hogy ez most más. Ez más tényleg végleges. De múltkor is kijelentette ugyanezt, azt is mondta hogy menjek ismerkedni. Majd hirtelen nagyon hiányozni kezdtem neki. Eddig valóban reménykedtem, hogy visszajon. Most már ezt nem akarom csak kíváncsi vagyok,hogy az ilyen ember manipulációra használja a szakítást? Vagy eljon a pont amikor tényleg szakít?


2020. febr. 12. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle végleg!
2020. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megszakítok vele minden kapcsolatot bármennyire is fáj. Nagyon szeretem és sok idő kellett, hogy megérjen ez bennem, de nem ezt érdemlem.
2020. febr. 13. 00:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akármiért is csinálja ezeket, az biztos, hogy nem szerelemből. Ne legyél a hülyéje tovább.
2020. febr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod kivel szórakozna egy kisgyerek.
2020. febr. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben nem. Szerintem simán nem tudja mit akar. De ne hagyd hogy dróton rángasson mint egy babát!
2020. febr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Manipulált, mert egy r.hadék, és mert látta rajtad, hogy szereted és hagyod neki. Kiélte rajtad az irányításmániáját. Ismerős, én is voltam hasonló helyzetben, nekem majdnem egy év kellett a végleges szakításhoz - ami a lehető legjobb döntés ilyenkor, de rengeteg erő kell hozzá. Szóval legyél magadra büszke, ha sikerül meghoznod, mert ez nem kis dolog.

És nem...az ilyennél szinte sosem jönne el a pont, amikor végleg elenged. Kis játékszernek még mindig megtartana. Szintén tapasztalat - mert az én exem is jóban akart volna velem maradni, én meg nem, és bár már egy ideje nem beszélünk, a mai napig is tudom, hogy nézegeti a közösségi oldalas tartalmaimat. :)

2020. febr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!