Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sok ember miért csak utólag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért csak utólag a szakítás után döbben rá arra, hogy szerette a párját?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem először történik az velem, hogy véget kell vetnem egy párkapcsolatomnak. Pedig nekem hónapok kellenek ahhoz, hogy meghozzam ezt a döntést. Előtte sokszor szólok, próbálok beszélni a párommal, hogy nekem a jelenlegi helyzet nem jó, kérem hogy próbáljunk meg változtatni. Persze mindig megy az ígérgetés, hogy majd jobb lesz, majd megváltozok....

Amikor már tényleg eljutok odáig, hogy befejeztem, akkor persze a másik fél ezt nem akarja elfogadni. Volt olyan exem aki még hónapok múlva is írogatott, hívogatott, hogy bocsássak meg, megváltozik, tudja hogy elcseszte...

Miért nem tudják akkor megbecsülni, akkor odafigyelni, akkor szeretni a párjukat amikor velük van? 30/N



#szakítás #ígéret #megváltozok
2020. febr. 9. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet, hogy rossz férfiakat választasz? Avagy csak megjátsszák magukat míg udvarolnak aztán a kapcsolatban megváltoznak? Vagy úgy lépsz be egy kapcsolatba, hogy nem ismered igazán a másikat?
2020. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Mindig azt értékeljük legjobban, ami már elveszett. Ez emberi természet.

Miért nem érezteted velük a hiányt még mielőtt szétválnátok? Nem jelezni, utalgatni kell, tenni.

2020. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy vettem észre, hogy egy idő után nagyon elkényelmesednek. Természetesnek vették, hogy ott vagyok, hogy szeretem őket. Persze vannak olyan időszakok, amikor az egyik fél mondjuk csak 20%-ot tesz a kapcsolatba, a máik 80%-ot. De ha ez hosszú távon megy így, akkor az a fél, aki mindig többet tesz elfárad.

Sajnos a barátaim/ismerőseim körében is gyakori ez, nem csak a férfiak, hanem sok nő részéről is, hogy egy idő után elkényelmesedik, sz.rik a kapcsolatra, mert azt gondolja hogy a másik fél úgyse hagyja el, mert már x éve együtt vagyunk, van közös gyerek, közös ház...

2020. febr. 9. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kényelmet szerette és a biztosat, nem a másikat, ha hagyta odáig jutni. Persze, hogy szomorú lesz, ha kihúzzák alóla.
2020. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Mert a hiánya tisztább gondolkodást ad.
2020. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
“Tévedtem, te kellesz!” - egy mondat, ami mögé sok dolgot szeretnénk hinni, ám valós jelentése nem más, mint: “Még mindig jobb veled, mint egyedül!”
2020. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!