Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szakításnak mikor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakításnak mikor lehet örülni, és mikor nem?

Figyelt kérdés

A volt asszonykámtól szoktam megkérdezni,hogy örülsz ugye,hogy szakítottunk?

De sosem válaszol.


2020. febr. 18. 05:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem amikor szakítottam, mert már nem szerettem és csak teher volt a találkozás is meg hogy én eljátszam, hogy szeretem, hát az borzasztó...

Mikor kimondtam, hogy vége, csak az bántott hogy őt bántja e. De egyébként utána mindig sütött a nap! Vidám voltam, olyan emberekkel beszéltem akiket sosem gondoltam... Sosem felejtem el azt a megkönnyebbülést, amit akkor éreztem.


Nyilván akkor nem örülnék, ha szeretem még de kényszerből szakítok (mert nem képes megváltozni, mert olyat tett ami nem fér nálam bele, megcsalás stb), vagy velem szakít holott én ugye nem akarok.


Ő akart szakítani?

2020. febr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Egy szakítás aki, csak örülni lehet. Hisz az azért következik be, mert nem jó valami. Nagyon nem jó.
2020. febr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Egy szakításnak, lett volna
2020. febr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es

Igen,ő akart! Lényegében ugyanezeket mondja mint te! Csak sose mondta ki,hogy örült a szakításnak. Nem csaltuk meg egymást csak valamiért nem jöttönk ki..mind a kettőnk makacs önző öszvér. 2 dudás nem fért meg egy csárdába. De ennek ellenére pár napja egy jót szeretkeztünk.

2020. febr. 18. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy gyökértől szabadulsz meg, aki nem becsül, akkor az pozitív.
2020. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offert

Az elso irta: “De egyébként utána mindig sütött a nap!“

Ez annyira szep gondolat!

De miert kerdezel ilyeneket az exedtol? En se valaszolnek erre a kerdesre, szerintem megalazo.

2020. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megalázó?

De amikor azt mondja,hogy már nem szeretlek,viszont szexuálisan kívánlak nem megalázó?

Ennyi erővel mondhatta volna akkor a frankót is a szakítás érzéséről.

2020. febr. 19. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!