Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után vennének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vennének szakításnak azt, ha valaki nem keres, nem reagál a megkeresésre?

Figyelt kérdés
Főleg több hónapos kapcsolat esetén, ti meddig reménykednétek hogy nem így szó nélkül szívódott fel, és csak elfoglalt stb?
2019. júl. 1. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felvállalt, normális kapcsolat volt, akkor arról tudnál, hogy elfoglalt. Ha csak így eltűnik, akkor azonnal annak venném. De ez rohadt gáz.
2019. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 nap után. Egy kapcsolatba egyáltalán nem fér bele, hogy nem keressük egymást napokig és válaszolni se válaszolunk. Hogyha valaki elfoglalt de fontos vagy neki akkor nyilván szólni fog, hogy bocsi de ő elfoglalt és kevesebbet tud majd keresni. De nincs annyira elfoglalt ember akinek ne lenne ideje legalább annyit kérdezni, hogy mizu.
2019. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát nekem inkább az aggódás lenne az első gondolatom, hogy baja esett... több hónapos kapcsolatban már biztos ismersz többféle elérhetőségét, lakcímét, egyebeket... Én biztos, hogy a végére járnék, hogy nem esett-e baja, de ha kiderülne, hogy csak nem válaszol, akkor lapát.
2019. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megnézi az üzeneteket meg fent is van, nem hiszem hogy baja lett.

Volt már ilyen kB 5 éve egy másik sráccal, azóta se hallottam róla. Elég bizalmatlan vagyok amúgy is :(

2019. júl. 1. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer hallottam egy story-t, aminek az volt a lényege, hogy a csajt kivitte az erdőbe, aztán elszalad a faszi.

Nem mert máshogy szakítani vele. :D

2019. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D azért ez túlzás.

Nem vagyok egy drámakirálynő, max megkérdezném hogy miért. De ha bedob vmi sablon dumát, akkor nem faggatnám. Csak ez így elég gáz :(

2019. júl. 1. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt előzménye? Veszekedés, vagy valami? Vagy csak a semmiből?
2019. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!