Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szakított a nővel, és a nő pár nap múlva vagy kis idő elteltével elmondja neki hogy randija lesz. Akkor a férfi megbánhatja a döntését? Elsősorban titeket, férfiakat kérdezlek.

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincs másik egyelőre.
2020. márc. 10. 21:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, akivel ezt eljátszották.

Nem működött a másikkal, hiába az érzelmek. De voltak szép pillanataink, amit sosem vitattal el.

Viszont!

Mikor beleállt ezekbe a játszmákba, az egész összemosódott.

Nem tudtam mondjuk egy kellemes egészestés-randizós pillanatunkra gondolni, hogy ne jöjjenek elő a hülye kis játszmáinak emlékei.

Nem sokszor próbálkozott ezzel, de a kezdeti szánalom hamar átcsapott undorba, haragba majd közönybe.

Azt akarod, hogy így gondoljon rád? Ezzel csak azt bizonyítod neki, hogy egy rossz kis manipulátor pi---csa vagy, akitől szerencsés, hogy megszabadult.

2020. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2020. márc. 14. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!