Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi szakít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szakít egy nővel, de a nő ezt nem akarja és ragaszkodik a férfihoz, akkor mi lenne a jobb, ha a nő szakít vele, (hogy esetleg később megbánja a férfi) vagy hagyja, hogy a férfi szakítson?

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfi szakít, akkor te már nem tudsz, és választások sincs, csak tudomásul venni.

Nem is értem a kérdést.

2020. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Többször is nekifutottam, de nem értem a kérdést. Leírnád picit bővebben?
2020. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akarod előzni, és lelkifurdalást akarsz neki okozni akor lépj, de ha már a férfi ebben gondolkodik nem hiszem számít ki szakít.
2020. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Törődjön bele a nő, hogy a férfi nem vele akar jövőt alapítani! Engedje el!
2020. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért akar szakítani, mert valami nem működik vagy másra vágyik, mindegy hogy próbálod manipulálni. A magad szempontjából azért jobb neked véget vetni, mert 1, tudod hogy ő nem akar már veled lenni és 2, így nem húzod az időt és okozol magadnak plusz fájdalmat. Ezért tedd, ne azért mert manipulálgatva reménykedsz hogy majd visszamegy hozzád.


Tudom rossz ezt hallani, de lényegtelen ragaszkodsz-e és te mit akarsz, ha a másik már nem úgy néz rád és nem akar veled lenni. El kell fogadni hogy vége.

2020. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Arról van szó,hogy már sokadjára szakít a nővel. A nő vissza fogadta/fogadja mindig.

A szakítások ellenére ragaszkodik a férfihoz.De a férfi hezitál,nem tudja eldönteni hogy mi legyen.

Viszont eltelik egy kis idő,aztán újra szakít.

2020. márc. 9. 16:59
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek súlyos önértékelési problémái vannak.
2020. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor engedje el a férfit?
2020. márc. 9. 17:24
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne ezt valakivel megosztani.:)
2020. márc. 9. 17:41
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves privát válaszoló!:)

Írna nekem újabb levelet, véletlenül töröltem a másikat. Így nem tudok üzenetet küldeni.

2020. márc. 9. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!