Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfi szakított. Van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi szakított. Van rá esély, hogy keressen utána, és ha igen, mennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ilyen kibszott reménytelen...
2020. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most mi van?

Csak egy kérdést tettem fel és egyből le kell hurrogni.

2020. márc. 14. 21:59
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik valami,nem kell választ adni! Felesleges vitákba pedig nem megyek bele. Ennyi.
2020. márc. 14. 22:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerinted azért szakitott hogy keressen majd? ne légy naiv.részéről ennyi.
2020. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre van esély, de nem ez a jellemző.

Van olyan, hogy rádöbben, hogy hiányzol neki, de többnyire nem feszegetjük a múltat!


33/F

2020. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Ne bánkódj utána! (Sajnos én olyan élethelyzetben vagyok, hogy nem tudtam végleg elkerülni. SZERENCSÉTLENKEDÜNK továbbra is, ami mindkettőnknek egy merő pokol...)


Hidd el, hogy egy idő után könnyebb lesz a hiányával Együtt Élned! Imádkozz magadban Belső Békéért! Vigasztalódj, hogy JOBBAT TARTOGAT SZÁMODRA A GONDVISELÉS!

2020. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Van. Engem kétszer keresett meg. Egyszer 4 hónap múlva, aztán 1,5 év múlva. De ezek nála ilyen fellángolások, amikből mindig kimenekül. Nem bírja elviselni, ha én végre tovább lépnék mással, de nem kellek neki. Még csak annyira se, hogy itt vinnyoghassak, hogy csak egy éjszakára kellettem. Mert nem kellek még arra se.
2020. márc. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon nem mindegy, hogy miért szakított.
2020. márc. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A te eseted nem ugyanolyan, mint másé. De aki szakított, az nem véletlen tette.
2020. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mélyebb têmakifejtések hiánya,

témákról bővebben beszélgetni.

Ez hiányzott neki.

Más működött.

Van esély,hogy megbánja és keres majd?

2020. márc. 15. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!