Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8hónapig csalta a vőlegényét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

8hónapig csalta a vőlegényét de a fiú megbocsájtott. A lánynak ez bejön de sokszor volt már probléma ilyen téren a lánnyal újrakezdik. Vajon mennyi rá az esély hogy sikerül nekik? A férfi 45eves és kényszerből lakik a lánnyal nincs hol lakjon

Figyelt kérdés
Létezik ?
2020. febr. 4. 08:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Magyarul létezik ilyen?a lány kapcsolatfüggő a faszi meg elhagyta miatta a családját de sajnos a hölgy flörtölni szeret nem kicsit..
2020. febr. 4. 08:27
 2/11 anonim ***** válasza:
0, azaz NULLA, zéró, kaputt
2020. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros. A vőlegény a 45 éves vagy a csaj szeretője? Amúgy meg akkor "sikerülhet" nekik, ha a vőlegény elfogadja, hogy a lány hűtlen. Mondjuk nem tudom, akkor meg mi tart össze két embert.
2020. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, így már világos. A 45 évesnek egy kicsit több esze lehetett volna. Most benne ragadt egy számára megalázó kapcsolatban kiszolgáltatva egy olyan nőnek, aki nem bír hűséges lenni. Én nem adok nekik túl sok esélyt. Jobb, ha már most elkezd olcsó albérletet keresni.
2020. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,állítólag mindent megbocsájt a "férfi"mindent megtesz azért hogy jobb legyen wellness...mozi stb ...a lány állítólag szerelmes volt a szeretőbe de az a férfi határozott nem akart tovább bujkálni....így a hölgy inkább vissza tancolt...mondván milyen rendes ember hogy megbocsájt...pfhuu ezt így nem is értem ..a lány verziója mindkettőt szereti de sose tudna elküldeni a fiatalembert!!!
2020. febr. 4. 08:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi tart össze két embert??az egyiket valószínű a lakhatás..a hölgyet meg a minden napos ajándék kedvesség...én azt gondolom ez ilyen emberek kicsit szánalmasak....
2020. febr. 4. 09:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egymással nem bírják tisztázni hogy "veled vagy nélküled" akkor valamilyen mediátor szakember segítségét kellene kérni, de valószínű lehet az is, hogy a lakhatás miatt vannak együtt(?) Ismeretlenül nehéz véleményt mondani.
2020. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A lányé az ingatlan...nem akar egyedül maradni sose élt egyedül ...már 16 évesen összeköltöztek egy nála 2xer annyi idős férfival és jöttek mindig a fiúk szépen sorban
2020. febr. 4. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva. Idióta pasi elhagyta a családját friss muffért, aztán most kezdi megérteni mit tett valójában. A nő csinálhat amit akar, mert ha nem tetszik, mehet a híd alá lakni. Továbbá pénzelheti össze-vissza, hogy mellette maradjon.

Ebből az lesz, hogy a csaj talál majd egy jobb balekot és kidobja a jelenlegit. Aztán ez mehet az utcára, alkesz lesz és pár éven belül teljesen leépül.

Kész...

2020. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul a faszi 5 éve van vele de már az elején nem bízott benne ...egy autista kis fiút hagyott hátra a második kapcsolatából de volt egy első felesége is ott is sajnálatosan autista kis fiú született .... De hát kiakarta úgymond dobni de jöttek az érzelmi zsarolások öngyilkos leszek mindent megteszek és miattad hagytam el a családomat...hmm
2020. febr. 4. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!