Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm meghülyült és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meghülyült és szakított velem 6 év után. Ezek utan nekem másfél héttel már másik kapcsolatom volt, ő még azóta is egyedül van. Ez azt jelenti, hogy nem tud rajtam túllépni és felejthetetlen vagyok neki?

Figyelt kérdés
Szenved vajon?
2020. márc. 15. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy meghülyült, lehet pont most jött meg az esze
2020. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyet nevezik igazi rib@..-nak.
2020. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12-es, szövegértés megy? Miért is ribˇ..nc, mert egyedül van szakítás után? Gondolom el sem olvastad a kérdést, csak gyorsan gyorsan kihasználtad az alkalmat, hogy szidhasd a nőket.
2020. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hímri...anc :D

Miért ne lehetne pasira is használni?

2020. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy 1 éves kapcsolat után volt az, hogy na nekem ennyi elég is volt. Nem vertem nagy dobra, hogy alkalmi partnereim vannak utána, illetve szexkapcsolatom is volt hosszabb ideig. Még most se akarok összejönni senkivel, élvezem hogy nem szól bele egy pasi, hogy mit csináljak és sose volt ezelőtt ilyen jó a szexuális életem, mint most. Ha akarok kapcsolatot, akkor majd lesz, nem a kirakatnak élek.
2020. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!