Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül vagyok, úgy érzem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok, úgy érzem meg fogok bolondulni valami tanács?

Figyelt kérdés

Szakítottunk 2 év után,

Meg csalt és el hagyot más miatt

Nagyon fáj

El költöztem egy másik városba, egyedül

Senkit se ismerek

Nincsenek barátaim

És magamra maradtam

Úgy érzem meg fogok bolondulni

Valaki valami tanács?


2020. febr. 9. 01:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Úgy érzem ha lenne valaki vele el felejteném,

Mindig így tudtam tovább lépni, a kapcsolataimon

Kapcsolat függő vagyok nagyon

😭😭😭

2020. febr. 9. 02:01
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy? Hány éves vagy? Hol laksz?
2020. febr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szakítás utáni időszakot is meg kell élni, és egyedül lenni is meg kell tanulni. Ne ugorj egy másik kapcsolatba, adj időt magadnak/magadra. Mennyi idő telt el?
2020. febr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Veszprémi vagy jöhetsz :D
2020. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. 15 éve próbálok végre társaságot találni, mert sulis koromban is mindig egyedül voltam, aztán végre lett kapcsolatom, és tudtam utazni, leválni kicsit a szüleimről, stb. Erre még vége lett, én meg itt vagyok azzal az érzéssel, hogy jaj ne, csak ezt ne már megint, mert nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni. Hát, próbálom megfejteni az okát...
2020. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!