Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Friss szinglik, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szinglik, ti hogyan vészelitek át a szakítás utáni időszakot?

Figyelt kérdés

Múlt héten ért véget egy 5 éves kapcsolatom. Pár napig tudtam a külvilág felé mutatni, hogy rendben vagyok, de őszintén szólva úgy érzem teljesen a padlóra kerültem. Hogyan lehet ezt a fájdalmat enyhíteni?


28/F


2020. márc. 17. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idő megoldja. Semmi más.
2020. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy 2 éves kapcsolat után vagyok. Igyekszem minél többet dolgozni, ezen kívül most megy a hiszti a járvánnyal, a csapból is ez folyik. A lényeg, hogy tereld el a figyelmedet. F
2020. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tinder le, és durr bele.
2020. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szinte éjjel nappal meló,mikor kötelező volt a rengeteg szabadságomból kivenni akkor sorozatok, filmek, könyvek stb és barátnőkkel program.
2020. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt írtad, 28F! Hát legyél is AZ! Harcolj értetek! Ne a fájdalmaddal foglalkozz, hanem azzal, hogy 5!!! évig egy pár voltatok. Ne engedd el ha fáj! Tessék FÉRFIKÉNT viselkedni és engedni ha kell, ne magad félteni, minden megbocsátható (na jó nem minden:), de 5 év nem kevés és annak oka volt, hát szorozzátok meg együtt még vagy 10-el!!!
2020. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan én már nem friss szingli vagyok, de nemrég túl egy nagy csalódáson. Hát az eleje nagyon nehéz. El kell fogadnod, hogy vége van. Fogadd el azt is, hogy egy darabig szarul leszel lelkileg, ne akard mindenáron azt mutatni, hogy te már túl is vagy rajta.

Én például sokat mentem a barátaimmal bulizni, volt olyan, hogy otthon egyedül bepiáltam, rengeteget sportoltam, vettem egy csomó új ruhát, új frizurát csináltattam, nagyon sokat beszélgettem a családommal és a barátaimmal, pszichológushoz is jártam (tönkrement a házasságom, amit nem volt egyszerű feldolgozni).


Tudom, hogy most még hihetetlenül hangzik, de garantálom, hogy te is túl leszel rajta.


33N

2020. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!