Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon elfelejtem őt valaha is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elfelejtem őt valaha is?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt az egyik közös fotónknál találtam.


Mindennek már ennyi ideje és még mindig néha eszembe jut.

Ő volt egykor a mindennem sőt vele voltam utoljára igazán boldog.Azóta is keresem de nem találom azt akivel olyan lenne mint vele volt.

25 évesen már úgy érzem vesztettem.Élek de minek alapon létezem."Vajon meddig bírom még ?" Ezt senki nem tudja...



2020. márc. 16. 15:27
 1/4 anonim válasza:
83%
Ne keseredj el találni fogsz valaki mást! Elhiszem hogy fáj de ha nem lépsz túl rajta akkor csak szenvedni fogsz. Találkozz más fiúkkal vagy menj el egy jót szórakozni. Próbáld elterelni a figyelmedet.
2020. márc. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ebben a romantikus hazugságban élni, amiket a hollywood-i filmek tolnak. Ne Billie Ellish legyen akire hallgatsz, akit arra konstruáltak hogy megfogja ezt a jelenleg trendi és általános nézetet, hogy nincs miért élni, minden sz*r és ketyeg az óra meddig bírod.


Jelenleg 4 évet pazaroltál el az életedből és tolod magad továbbra is a gödörbe. Elhiszem hogy nem jó érzés, de valaki közben pl. kijárta a gimit, ennek a lánynak már lehet gyereke van.


Hogy vesztenél 25 évesen? Még előtted az élet. A kulcsmondatod több szempontból is ez: "Azóta is keresem de nem találom azt akivel olyan lenne mint vele volt."


- ne őt keresd másban

- ne olyan kapcsolatot akarj amilyen volt

- magad tedd rendbe és ne mástól várd a boldogságot

- magadat foglald le és fejleszd, hogy egyedül is boldog tudj lenni


Általános dolgok ezek is, de semmi értelme csak azért lenni valakivel, mert attól érzed jól magad hogy figyelmet ad és a tudattól, hogy valaki van melletted. Egyedül is ugyanúgy rendben kéne legyél lelkileg és mentálisan, nem azért mert így majd párt találsz, hanem a saját igényeid miatt. Nem mellesleg az lesz a következménye, hogy kiegyensúlyozott, egészséges kapcsolataid lesznek. De ehhez akarni kell továbblépni és megtalálni a módjait neked mik segítenek ehhez, nem pedig régi közös fotókat nézegetni ennyi év után is.

2020. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkin túl lehet lépni, és van, akin túl is kell.
2020. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl kell lépned rajta el kell őt felejteni tudom ez nem könnyű, de próbáld elterelni a figyelmedet róla menj a barátaiddal szórakozni, járj ki kapcsolódni ás menni fog.
2020. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!