Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakító felet is megviselhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakító felet is megviselheti a szakítás?

Figyelt kérdés

Inkbb arra lennék kiváncsi, hogy volt-e már veletek olyan, hogy ti szakitottatok, de azért beletelt X időbe, mire kihevertetek?


És nem azokra a szakító felekre gondolok, akiket mondjuk megcsaltak és nem volt más választása. Inkább azokra, akiknek saját döntésük volt ez, de szerettek a másikat.



2020. márc. 2. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szakító felet is megviselheti, de nyilván neki annyira nem fáj, mint akivel szakított.
2020. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen ,nagyon megviselt,lehet még jobban is,mint azt ,akit otthagytam.
2020. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Még valami: nem egzakt, hogy a szakító félnél a megviselt állapot meddig tart. Ha nincsenek komolyabb érzelmei, pár nap alatt túl van rajta, de lehet több idő kell.


Értelemszerűen ha nincsenek komoly érzései a kidobott fél iránt, vagy a kapcsolatot magában már lezárta azelőtt, hogy szakított volna, akkor semmi baja nem lesz, (talán) csak kicsit sajnálja a másikat.

2020. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem még jobban is, mivel folyamatosan ott van benne az ellentmondás, hogy ott van az az álomkép, a tökéletes férfi/nő, akinek az alakját ráhúzta a másik félre kontra az illetőnek a valódi énje, akinek a viselkedése/személyisége annyira elviselhetetlen, hogy szakításhoz vezetett, legalábbis az enyémhez hasonló esetekben. Meg az hogy egyedül marad az ember, nem pedig örökre együtt azzal, akivel ezt tervezte az elején, az szintén rossz önmagában is. Ezenfelül az is lehet, hogy már nem először választott rosszul, hanem ez már az ötödik partnere volt, akivel ugyanazok a rossz minták ismétlődtek, és ilyenkor hajlamos ostorozni magát az ember, hogy miért pont ugyanaz nem működött már megint, vagy sajnálja a másikat, aggódik érte, nehogy valami hülyeséget csináljon bánatában.
2020. márc. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kiléptem egy másfél éves kapcsolatból , mindent megpróbáltam , de süket fülekre talált.

Utána majdnem két évig voltam egyedül.

Megviselt a dolog , igen.

Tudom , hogy az exemet is , de meg merném kockáztatni , hogy engem valamivel jobban.

2020. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy megviselheti. En egyszer szakitottam, szerettem a pasit, komolyan gondoltam vele, de o hezitalt, nem tudta eldonteni, hoyg akar-e. Ez szerintem nagyon megalazó volt rám nézve, úgyhogy szakitottam. Attól még megviselt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Most szerencsére boldog feleség vagyok.

2020. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én szakítottam akkor 2 dolog miatt voltam kibukva. Az egyik amikor dühös voltam magamra, hogy lehettem ennyire vak és béna. A másik eset, amikor úgy szakítottam, hogy szerettem a nőt, de sajnos be kellett látnom, hogy a körülmények miatt ez nem lehet egy jól működő kapcsolat(nagy távolság, eltérő jövőkép, stb). Az első esetben max 1-2 hét amíg kidühöngöm magam, a második esetben volt már rá precedens, hogy fél évig nem kerestem mást csak az exemre gondoltam és sajnos nem szakítottam meg vele a kapcsolatot amivel csak az időmet raboltam.
2020. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem a legtovább olyan kapcsolaton sikerült túllépnem, amiben én szakítottam. Szerettem, de borzasztóan szenvedtem a kapcsolatban, mindent megpróbáltam, ami rajtam múlt, de egyedül nem tudtam változtatni, maradt hát az egyetlen racionális döntés, a szakítás. Piszok rossz volt utána majdnem 2 évig, de a mai napig nem bántam meg a döntésem.
2020. márc. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!