Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarok sok idő után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok sok idő után is folyamatosan vele lenni?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom lassan fél éve tart, és a kezdeti lángolás nálam még mindig tart, nála már nem. Természetesen nagyon szeret és velem akar lenni, tervezgetjük már a jövőbeni dolgokat, persze csak egyelőre rövid távra, de neki egyre jobban esik vissza, hogy nem akar velem lenni 0-24-ben, én viszont vele még mindig.. A gáz ebben az, hogy én vagyok a fiú a kapcsolatban, és ezt úgy érzem gáz, de egyszerűen folyamatosan vele akarok lenni, és nem tudok józanul gondolkozni, hogy mikor mondjam le, mikor ne. Minden nap együtt alszunk, és ő is minden nap kérdezi hogy aznap megyek-e? Kicsit azt mondanám h nem, de egyszerűen sosem elég belőle. Mivel tereljem el a figyelmem, vagy mivel "nyugtassam le magam"?
2013. okt. 25. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Most te komolyan azon siránkozol, amiért szerelmes lévén kívánod barátnődet?
2013. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eltaláltad.. MErt túlzásba viszem, és ez a visszájára fordulhat.
2013. okt. 25. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Hamis az egész kérdésed.
2013. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a visszájára fordul, akkor ő már nem szerelmes beléd, ergo akkor már nincs értelme folytatni.

Szomorú, de ez van.

2013. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy haveri társaság feledtetni tudná veled, kapcsolódj ki kicsit...
2013. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Valóban ez lesz. De nagyon is szeret, szerelmes belém, látszik is rajta. Csak úgy érzem társfüggő lettem...
2013. okt. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!