Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lenne értelme újra felvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme újra felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az első nagy szerelmem 5 éve volt, 7 hónapig tartott, majd ő szakított velem. Az évek során párszor beszéltünk és néha olyan érzés volt, mintha akarna tőlem valamit, elhivott kávézni stb. De én sose mentem bele ebbe. Most sokat gondolok rá és hogy újra beszélgethetnénk, csak félek hogy ő már végleg elengedett vagy már nem is akarna beszélni, mert már sok idő eltelt. Szerintetek?

22L


2020. ápr. 2. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hívd fel, mond hogy sokat gondolsz rá, talàlkozzatok.

Megtudod. Mi honnan tudjuk?

2020. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5 év rengeteg idő, főleg ebben a korban, amikor borzasztó sokat változik a személyiségetek.


Tapasztalatom alapján az ilyen újra kapcsolat felvétel iszonyatos csalódással jár.


Ugyanis az elmúlt 5 évben Te is, és ő is sokat változtatok, és te ma egyáltalán nem arra az emberre emlékszel, aki 5 éve volt, hanem arra, aki az emlékeidben szépen megszépült, aki ha rá gondolsz, akkor mindig azt mondja, amit mondania kellene, hiszen csak a te fejedben létezik.


Mikor újra találkozol egy ilyen emberrel ennyi év után, akkor 90%-ban rájössz, hogy nagyon nem az a valóságban, akit szépen elképzeltél magadnak, akiről az elmúlt 5 évben fantáziáltál.



Szerintem hagyd meg egy kellemes emléknek, lépj tovább, és keress mást.

2020. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is lépj tovább, ha akart volna akkor odaállt volna eléd, és nem csak elhív kávézgatni, hanem elmondja, hogy téged akar.


Szerintem engedd el!

2020. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2020. ápr. 2. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Engedd el, azért mert aki ő régen volt, az már eltünt. Pont ezen korszakban oly sokat változik az ember itélőképessége, vágyai, értékrendje.

Attól félnék, hogy a régit keresnéd benne és nem az újat szeretnék megismerni

2020. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont az újat keresném, mert gyerekesen viselkedett akkor és tudom hogy én is még 17 évesen és tudom hogy rengeteget változott ahogy én is, erről beszéltünk is már régebben
2020. ápr. 2. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!