Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szakított?

Figyelt kérdés

Pár napja éreztem, hogy szakítani akar velem. 5 hónapja vagyunk együtt, az utóbbi pár hétben picit visszafogottabb lett a felém való viszonyulása, már nem volt az a nagy lila ködös, de én erre a mostani helyzetre (karantén) fogtam.

Tegnap már eléggé bunkó volt velem, aztán ma szakított. Azt mondta, már nem tudja azt adni nekem, amit én érdemlek. Kértem, gondolja át, adjon időt nekünk... azt mondta, rendben, gondolkodik. És most semmi... nincs jóéjtpuszi meg aludj jól és jóreggelt, mit álmodtál? Mit tegyek??? :(


2020. ápr. 6. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A lehető legrosszabb válasz volt az higy gondold át. Miért mo dha ezt minden csaj? Miért kell lemenni kutyába ?
2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Fogadd el a döntését és tartsd tiszteletben.
2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hulló gyümölcsöt ne akarj visszaakasztani a fára, mert ott rothad meg.
2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért nincs semmi, mert szakított veled. A helyedben azt gondolnám, hogy csak a megnyugtatásodra mondta, hogy átgondolja; nyilván előtte megtette. Sírd ki magad, és felejtsd el őt.
2020. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne könyörögj, semmi értelme, csak jobban le fog sajnálni. Inkább emelt fővel fogadd el, sírd ki magad és ne keresd. Hamarabb túlleszel rajta.
2020. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind csak bla bla bla volt amit mondott.


Ezt már jóideje fontolgatta.


Ne reménykedj nem akar ő már semmit.


Szakítás ennyi szinte minden ember átesik ezen.

És még is mindenki túléli. Eleinte sz...ar, aztán az a sz....ar, hogy egyedül vagy aztán minden sz....ar, aztán jobb lesz

2020. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyel? Semmit. Nem vetted eszre rajta a jeleket. A jobbat erdemelsz es hasonlo az szakitos szoveg. A jo, atgondolom, azt jelentette, hogy szia, en mentem.

Ennek vege. O a maga ovatos, megbantani nem akaro, nevezheted gyavanak modjan kimondta. Vege.

2020. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 5 hónap után szakítottam, mert megalázva éreztem magam a kapcsolatunkban. Nem könyörögném vissza magam semmi pénzért. Esetleg ha térden állva a bocsánatomért esedezne, de lehet még akkor sem. 28/N
2020. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!