Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerinterek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Riskusz kérdése:

Szerinterek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy évig voltam együtt a barátnőmmel. Az első kapcsolatom volt. Tudom nem iszomyatosan ritka hogy valaki megtalálja az élete párját de én a szakításig úgy gondoltam hogy a barátnőm az. De ő már azt mondta nem szeret engem. Már két hónapja nem beszéltünk és nem láttuk egymást. Az érzéseim iránta semmi sem változtak és minden nap rosszul érzem magam hogy már nem vagyunk együtt. Egyetemista vagyok és gondoltam majd az ottani közösség a kollégiumban elterlik a figyelmemet de a járvány miatt ugye bezárt a koli is én meg itthon vagyok. Itthon nagyon sok minden a kapcsolatra emlékeztet. Kipróbáltam már sok dolgot hogy eltereljem a fogyelmemet de nem sikerült. Mit tanácsoltok?

2020. ápr. 8. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolat mindenkiben nyomot hagy, ha ez már nem áltsulis szerelem, hanem gimis vagy komolyabb és tovább tart, akkor még nehezebb elfelejteni, túllépni. Elfelejteni soha nem is fogod, maradjon meg szép emlékként benned.Nem is kell, hogy elfelejtsd! Viszont túl kell lépned rajta. Ez már a múlt, lezártátok és nélküled akarja az életét folytatni. Muszáj, hogy elfogadd. Sportolj, menj el vadászni tanulj stb és ah elzártad keress másik lányt, ajövő sokkal jobb csajt tartogat neked nála. Ő pedig nem életed párjavolt csak egy lány a sok közül. :)
2020. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress új hobbikat, fejleszd magad, kóstolj bele valami új dologba, keress neten barátokat pl. valami multis játékhoz, bármi. 2 hónap az még semmi, általában olyan 1 év kell mire úgy érzed hogy már semleges gondolataid vannak vele kapcsolatban. Az emlékek így is feljönnek majd akár évek után is, de már csak nosztalgiaként tekintesz majd rájuk.


Röviden: adj időt magadnak és töltsd addig is tartalmasan a szabadidőd.

2020. ápr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj az első pasim amikor szakított velem 2 év után én is annyira túl reagaltam. Mostmár (jó mondjuk mar 10eve:D) visszagondolva tiszta ciki az egész nem is értem azt se hogy minek jártam vele egyáltalán de már nagyon gáznak tartom. Tudalekos-ontelt borzalmas. Na mindegy aztán nem beszéltünk többet és törölni sem árt facerol bár akkor lehet nem látom annyira h de gáz amiket kirak de ha valaki nem gáz dolgokat rak ki hanem mentőket akkor tuti törölni kell a francba:d
2020. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!