Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez milyen betegség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen betegség egy párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ajnároz a (párom/voltpárom) mindennel ellát, állandóan vásárol, mindig énekelve űvöltve kirohan hogy Ő mennyire Szeret. Szinte egésznap ezt nyomja szünetnélkül, hogy milyen nagyon szeret. A világ végére is elvinne kocsival ha akarnám.

De a komoly dolgokba k@ss a nevem, mindennek mindíg úgy kell lennie ahogy Ő akarja, semmibe bele ne szóljak.

Pl. most 2 napja eltűnt, mert tudta, hogy gáz ahova megy és nincs ott neki mit keresni. (Soha nem fogtam vissza, csak ha ilyen programra menne, mert Rá nézve veszélyes).

Szóval egy pillanat alatt a hatalmas szerelemből vált, ha valami kompromisszumra kéne jutni, és ilyenek

-jobb lenne ha haza mennél

-egyedül jobb lesz neked

-nem lehet erre jövőt építeni

-hogy vegyelek így feleségül ha ilyen vagy?

-miközöd hozzá, hogy mit csinálok?

-mindig az van amit te akarsz

-mindig mindent kikövetelsz magadnak

-mindíg én engedek

-beteg vagy

-menj orvoshoz

-azt csinálok amit akarok

-stbstbstb


Erre én jó, beszéljük meg, nincs semmi baj, ne haragudj! Annak reményében persze, hogy másképp lesz, de soha nem lesz másképp.

Szerintetek ez a pasi beteg? Vagy mi baja van?

Köszönöm a válaszodat!



2020. ápr. 19. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnánk,hogy bipoláris személyiség, de edz könnyelműség lenne.

Valószínű,hogy szeret, de az is egyértelmű,hogy domináns személyiség, csak az Ő akarata érvényesüljön.


Ha Te még bocsánatot is kérsz ilyen megnyilvánulások után erősíted Benne azt,hogy így vna rendjén ahogy Ő elmondja.


Én egy percig nem élnék Vele még akkor se ha valóban ennyiszer mondaná el,hogy szeret.


Ne mondja - tekintsen egyenrangú félnek a kapcsolatban, és beszéljen meg velem minden fontosat ami kettőnkre tartozik.

2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, szakítok én is, remélem még ma.

De ez a viselkedés egyszerűen nem hagyott nyugodni. Meg akartam mégvezt az egyet tudni.Csak addig szeret amíg minden az Ő érdekében történik, ha kibillenti valaki akkor át megy idi@tába. És a felsorolásból lehet választani, hogy mit mond.

2020. ápr. 19. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyértelmű nárcisztikus személyiségzavar.
2020. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyértelmű nárc megjegyzéshez azért annyit, hogy sokszor maguk a szakemberek is nehezen állapítják meg, mert rengeteg átfedés van a mentális problémák között (sok nárc jegy köszön vissza különböző mentális gondoknál). Valami személyiségzavarnak tűnik valóban, de igazából nem is az a lényeg hogy pontosan mi.


Nem érzed jól magad a kapcsolatban, látod hogy nem normális ahogy viselkedik, lekezelő, bánt téged, nem vagy egyenrangú, sorolhatnám még. Felismerted hogy mi a gond, el kell szakadni tőle.

2020. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én most lelépek, írni, nem fogok, de a kommeteket látom!

Mindenkinek áldott szép vasárnapot!

🤗🤗🤗

2020. ápr. 19. 17:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy mentális zavar áll a háttérben. Lehet,hogy a kérdező párja "simán" egy uralkodó típus, a kérdező pedig alárendelte magát,ezzel totálisan teret engedve a pasi akaratának.Meg lehet ezt így szokni...
2020. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus. Olvass utána a témának főleg angolul, youtubeon ajánlom Dr. Ramani csatornajat.
2020. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A rengeteg érzelmi zsarolásból majd lényegtelen baromságokkal való "engesztelésből" ez nekem is egyértelműen nárcisztikus férfi.
2020. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szakitottal vele,mi volt?
2020. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Talan sokat volt egyedül korabban?

Egy rigolyas öregnek tünik.

2020. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!