Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek én rontottam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én rontottam el?

Figyelt kérdés

Nagyon emészt a bűntudat, a mai napig. A lényeg az, hogy decemberben megismertem egy srácot (25) én (20). Társkeresőn ismerkedtünk meg. Mikor engem megtalált, megtudtam, hogy előttem csapta a legyet az egyik barátnőmnek is (meg még 1 lánynak rajtam kívül), de nem is ez a lényeg. Mikor mi megismerkedtünk, akkor lett vége egy 4 éves kapcsolatának, megcsalás miatt. 3 hónappal később már velem volt. Az első pár hónapban nagyon sokat mesélt nekem a volt barátnőjéről, hogy mikor feküdt le vele először és nem szőrtelenített a lány. Mikor sétáltunk és eljött mellettünk a lány testvére, megjegyezte, hogy milyen gáz, hogy velem látják. Kint is volt még pár kép, amit nekem kellett leszedetni. Ha meséltem neki valamit, mindig azt kaptam vissza, hogy az exe hogy csinálta. Aztán belémszeretett és igyekeztem elengedni, de már együtt voltunk fél éve és akkor is keverte a barátnőink nevét. Mondtam neki, hogy soha többé nem akarok róla hallani, de meghallgathattam megint mikor feküdt le vele először. Nagyon kiakadtam, belerúgtam egy hatalmasat az autójába és felpofoztam. Aztán szakítottunk, és 6 hónapig igyekeztem, hogy visszaszerezzem. Vittem mindenfele, sok levelet írtam neki, de aztán nagyon hanyagolt. Folyton kértem, hogy találkozzunk többet, legyünk együtt többet de mindig volt valami dolga. Aztán 6 hónap után megint szakított. Igazából nagyon megütöttem és hibáztatom magam, amiért ezt nem tudtam elengedni és hozzáértem. Csak kíváncsi vagyok szerintetek én csesztem e el a kapcsolatom. 1,5 évig voltunk együtt.

Én vagyok a lány.



2020. ápr. 20. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek vagytok mindketten, úgy is viselkedtek. Neki meg kellene tanulnia lezárni a múltat, neked pedig kezelni az indulataidat.

Nőjetek fel, utána bőven ráértek felnőttesdit játszani!

2020. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen te.
2020. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Két lüke
2020. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy férfit- fiút megütnek az mindig az ő hibája!

Senki nem születik úgy, hogy a kisújában van a közelharc és az önvédelem! Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy tudást szereźzen! Persze nem azt mondom, hogy vissza kellett volna ütni, de nincs elháríthatatlan ütés csak gyakorlatlan ember! Viszont már az elején le lwhetett szűrni abból amit írtál, hogy milyen mentalitású a barátod! Erre mit mondjak útálom amikor panaszkodnak a csajok pedig egy kis előrelátással el lehetne kerülni ezeket az embereket, de legalábbis a nagyját! Szerintem nem a te hibád, úgy ahogy még te sem zártadvle őt úgyanúgy ő sem az volt barátnőjét! Keress egy normális embert ne ilyen csajozós nagymenő hülyegyerekeket!

2020. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindketten elcsesztétek. Gyerekes viselkedés a fiú és a lány részéről is. 40/F.
2020. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :(
2020. ápr. 20. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi még a többi kommenthez, hogy már a legelején egyértelmű volt hogy nem szabadna még új kapcsolatba kezdenie a srácnak. Te annak ellenére belementél, hogy úgy alázott az exével kapcsolatban ahogy csak akart. Sok volt ez a másfél év is együtt, 1-2 randi után dobnod kellett volna. Persze így utólag könnyű mondani, viszont hibákból tanul az ember.
2020. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkora kapcarongyba mentél le. Egy csávó, akinek az exe kell, te meg otleráltad és amikor végre egyszer az életedben úgy reagáltál, ahogy kellett volna (szakítottál), akkor is elérte, hogy még te kullogj utána. Nulla tartásod an és nem látod a fától az erdőt.

Mindketten elég gyerekesek vagytok, neked meg meg kéne tanulni a leckét, hogy ilyen exek után sírdogálókat miahamrabb útjukra kell engedni!

31N

2020. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod ki lenne kivancsi egy ilyen majomra aki a voot nojerol beszel folyton, az meg kicsurka nem ferfi, te meg ne kuncsorogj utanna tok lejaratas
2020. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!