Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után kiélni magad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kiélni magad normálisnak mondható?

Figyelt kérdés

Van aki meggyászolja a kapcsolatot, de van aki egyből kalandokat keres csalódottságában.

Ez elfogadható?


2020. máj. 1. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Annó nekem rontott ez a közérzetemen. Igazából amennyi ember annyi vélemény.
2020. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi. Mi több mint 10 év után mentünk szét, majdnem a fél életem mellette éltem le. De gyászolni?! Isten ments...összerakom a két kezem, hogy vége.

Viszont nem álltam neki eszeveszettül összefeküdni mindenkivel, kiélni magam...A fél év során egyetlen egy egyéjszakásom volt, nagyon működött a kémia és nagyon kívántuk egymást. Aztán ennyiben ki is merült a dolog.

Nem is vágyom most senkire, semmilyen téren. Élvezem, hogy egy kicsit végre magam vagyok.


Persze biztos van akinek segít, rögtön fejest ugrani egy vagy több kalandba, de szerintem ez hosszútávon nem megoldás.


N30

2020. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából a normális is emberfüggő. Kinek mi a normális. Szerintem alapvetően normális persze ez is helyzetfüggő. Ha veled szakítottak miközben te fülig szerelmes vagy talán inkább az a jellemző ha kicsit depizel. Ha te szakítasz mert már nem vagy szerelmes talán jellemzőbb ha utána rögtön kalandozol. De ez is emberfüggő. Mindenki máshogy dolgozza fel a traumákat, szakítást. Van aki nem itatja sokáig az egereket és továbblép és van aki hónapokig depressziós. De ez esetenként is eltérő lehet.

Egy szó mint száz, normális.

2020. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!