Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100 szál rózsa?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel több mint 2 évet voltunk eggyütt

Ebben volt eggyütt élés is

A végefelé eléggé besűrűsödtek a viták.

Persze mindig én voltam a hibás mindenért

Mindenről én tehetek elmondása szerint

A családja ellenez..

Viszont én nagyon szeretem

És ő is nagyon szeretett és kitartott mellettem végig

Bevallom tényleg sok hibám volt

De neki is..

Másfél hónapja nem találkozott velem a vírusra fogva a dolgot

Ebből csak veszekedés lett

Persze én lettem ezért is a hibás

Mert találkozni akartam vele hetek után is mert nekem hiányzott

Már egy ideje mondta hogy nem jó így ez a kapcsolat

Most ez a vita addig fajult ebben az egy hónapban hogy nem volt hajlandó velem találkozni, nem zárta le személyesen

Még egy hete is aztmondta nemtudja mit akar

Nem működik ez már

Pedig én hajlottam afelé hogy próbálok változni azokban a dolgokban ami neki nem tetszik

Persze nem hisz benne

Sokadjára próbáltuk aztmondta..

Viszont nem igértem lehetetlent

Mikor mondtam neki hogy neki is kellene változnia csak annyi volt rá a válasz hogy ő ilyen

Így érzi jól magát

Nem fog változni

És hiába könyörögtem neki az elmúlt hetekben hogy legalább találkozzunk és személyesen beszéljük meg

Azt a választ kaptam hogy rájött ez idő alatt hogy jobb így neki egyedül

Nem akar velem lenni

Persze egyszer ezt mondta egyszer azt

Mint az időjárás úgy változott..

Ebből az lett hogy nem volt benne annyi gerinc hogy megmondja a szemembe hogy vége

Mostmár letiltott mindenhonnan nemtudok kapcsolatba lépni vele kb egy hete

Ami valószínű annak köszönhető hogy lehordtam mindennek mert aztgondoltam mással beszélget

És kitudja..

Szóval elkezdte minden ok nélkül aztcsinálni mióta nem találkoztunk hogy meg se nézte amit írtam neki,csak 1-2 nap után talán visszaírt

Persze ha ezt megjegyeztem neki hogy milyen dolog ez

Ő volt felháborodva hogy mit veszekszek vele megint

De állítása szerint nincs más a képbe

Amit bár el is hiszek ha csak nem kezdett el facebookon beszélgetni mással közbe és nem mondja meg

Kérdésem az lenne hogy szeretném újra felvenni a kapcsolatot és meggyőzni arról hogy hajlandó vagyok alkalmazkodni hozzá jobban és felhagyni a rossz szokásaimmal amik őt zavarja

És mivel nemtudom felvenni vele a kapcsolatot már maximum nagyon nehezen, arra gondoltam hogy küldök neki egy rózsaboxot

50 vagy 100 szálasat

Nem megvásárolni akarom a bocsánatát

Nemis vagyunk tehetősek amúgy

Csak örömet szeretnék neki okozni

Mert tudom hogy váratlanul érné és biztos tetszene neki

És éreztetni szeretném mennyit jelent nekem

És hogy bár az utóbbi időbe nem, de összességében megérdemli ezt az örömöt

Bár haragszok rá nagyon hogy így elbánt velem de szeretem

Szerintetek hülyeség lenne?



#Szakítás/békülés
2020. máj. 2. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ezzel mit bizonyítasz mégis?

Inkább nyaralni hívd el!

2020. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Életemben egysze kaptam ilyen csokrot, gyönyörű volt nem száz szál, sokkal kevesebb. A munkahelyemre kaptam, és odaadtam egy kolléganőnek, mert sajnáltam kidobni.

Ha a szavaid, tetteid kevesek, a virággal semmire se mész, vedd tudomásul, engedd el.

2020. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

most bármit mondunk, úgyis megléped.


pár év múlva te is nevetségesen cikinek fogod találni

2020. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta, hogy nem akarja! Mi a túrónak mész még le pincsibe??

31N

2020. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg engedd el. A húgom exe csinál hasonlókat. Ők csak 8 hónapot voltak együtt de a vírus előtt már halódott a dolog aztán a vírus miatt alig alig találkoztak végül a húgom közölte hogy neki ennyi volt. Egyszer még szeretne találkozni a cuccokat vissza adni meg beszélgetni kicsit hogy értelmes lezárást kapjon a dolog.

A srác azóta is írogat hasonlóan mint te. Ígér fut fát megváltozik stb. Próbálkozik hogy a húgom meggondolja magát amivel egyetlen dolgot ér el hogy most már nem csak mint férfi de mint ember is esett a húgom szemében. Az ha térden csúszol és könyörögsz szinte biztos hogy negatív irányba tolja az egészet. Mert elhinni úgyse fogja az ígéreteket ha az elmúlt honapok tanulsága az hogy nem változol az érzelmei nem fognak varázs ütésre felkorbácsolódni viszont mivel az egész helyzet kellemetlen az egész léciléciléci miatt így már beszélni se akar veled.

Hagyd békén. Elég undorító módot választott a szakításra főleg évek után de ettől még az üzenet egyértelmű.

Ne írj neki mert nem kíváncsi rád és ne küldj virágot mert nem fogja értékelni. Csak a könyörgés egy újabb szintjének fogja tartani egy ponton túl pedig az egész kepesztés szánalmat fog kelteni benne.

Ha elmúltak az érzések azokat nem lehet visszahozni. És a viselkedése alapján nem is tisztel már téged. Mit akarsz egy olyan kapcsolatban ahol a másik már tojik a fejedre?

2020. máj. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szánalmat fog irántad érezni, nem szerelmet, ritka rossz ötlet az a rózsás dolog.
2020. máj. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldhetsz neki, de ne ess túlzásba. Az50- 100 szál sok.
2020. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0 szál rózsa és hagyd a p i c s á b a. ;)
2020. máj. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!