Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl rajta és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta és engedjem el?

Figyelt kérdés

Van egy link, pontosan azt érzem, amit ez a másik ember írt.


Van egy férfi, akit megismertem. Idős, én fiatal. Kezdetben nagyon kedves volt velem, én meg rögtön beleestem. Ő volt az első szerelmem.

A leges-legelején talán nem, de 2 hét után teljesen olyan irányba alakult a kapcsolat, hogy egyáltalán nem becsült meg, és nem is bánt velem úgy, mint egy embertársával. Nem érdekelte a véleményem. Nem volt kíváncsi a lelkemre, arra hogy mit érzek.


Mégis, ha rágondolok, mindig az jut eszembe, hogy hogyan oldhatnám meg a problémát? Mit kellett volna másképp csinálnom?

Tudom, hogy nem kellett volna megalázó helyzetbe hoznom magam. Inkább próbáltam hozzá alkalmazkodni, és lenyelni a rossz érzést, amit kiváltott belőlem, hátha változik a helyzet.


És bár vége, mégis javítani akarok?


[link]


2020. máj. 4. 04:47
 1/2 Lala777 válasza:
En ugy javitanek a helyzetven, hogy elfelejtem es szem elott tartanam azt hogy viselkedett velem. Mert egy kapcsolat nem arrol szol hogy csak kapunk hanem hogy adunk is es elviselunk mert szeretjuk az illetot. Szerelem korhatartalan de kedves is. Ne hagyd hogy kihasznaljanak.
2020. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni a linket
2020. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!