Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engedjem el, hogyan legyek erős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el, hogyan legyek erős?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki csak barátként tud rám nézni.

Én nagyon szeretem,szerelmes vagyok.

Meg is beszéltük a dolgokat.

Barátként hetente,két hetente találkozunk. Mozi,buli,kajálás,séta stb.

Minden egyes találkozásnál belehalok egy kicsit és a végén mindig elszúromert felhozom ezt az egészet közöttünk.

Aztán hazahoz és egész éjjel sírok,élni sincs kedvem...

Már ezerszer elhatároztam,hogy na jó,most erős leszek,nem találkozom vele többet. De aztán mégis...mert így legalább látom...habár tudom,hogy nem történik semmi.

Mióta ezeket beszéltük,az önbecsülésem is a paslón,mert ő egy nagyon jó pasi és én nem kellek neki...szóval az agyam valamiért azt szűrte le ebből,hogy ronda vagyok,nem vayok elég jó nő stb...mert a tipikus bombaőkkel mégis egyből mást akar...habár nincs barátnője.

Más pasira rá sem tudok nézni sajnos.

Szóval nem tudom mit tegyek. Találkpzzak,beszéljek vele továbbra is, és lassan gyilkoljam meg magam vagy zárjam le végleg?

Sejtem a válaszokat ,csak az a baj,hogy nagyon jó barát és sok olyan dolgot beszélek meg vele,csinálunk,amit mással nem szoktam,nem tudok.

22N



2017. aug. 13. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhol.
2017. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd megunod az önsanyargatást....

31/f

2017. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne zárd le végleg, hanem kérj szünetet. Ha úgy érzed, visszatérsz hozzá, ha pedig nem lesz már szükséged a barátságára sem, akkor nem.


Az a baj, hogy számodra most csak ő létezik. Próbáld kicsit kizárni, és igen, ehhez el kell kerülnöd őt.


21/L

2017. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
És ne bánd, hogy szerelmes vagy. Ez az élet egyik csúcsa :D
2017. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia, én is átéltem már egy ilyen helyzetet. Elhatároztam, hogy egy ideig nem találkozok vele és nem írok rá. Nagyon nehéz volt. Aztán rájött, hogy hiányzok neki és rájött, hogy ő is ugyanúgy érez, mint én. Kitartást 😉❤
2017. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Imád téged. Nem akarsz érzelmekkel élni, ezért egy enyhén szorosabb barátság mint tietek, bőőven elég neki. Más csajokat meg ugye csak..

Szóval ezerszer többre tart téged mint akárkit.

De!, önbecsülésed saját magadból hozd. Tényekből magadról, ne mások véleményeből. Továbbá magadból, ne külsödből, az nem te vagy.


Vagy tudatosítsd, neki valamiért nem kell még barátnő, vagy beszéld meg vele, hogy miért is nem s segítsd továbbjutni, ne magadért, ő érte, mert szereted s jót akarsz neki, akarod, érzelmeket, mik legjobb dolgok, beiktassa életébe. Tudatosítsd vele, ennek nincs hátulütője.


Ha elsőt választod, mond meg neki, neked egy kis ingerhiány kell, mert gyenge vagy enélkül leküzdeni betegséged s kérd megértését.


Ha bármiben segítség kell, írj nyugodtan.

2017. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs viszonzás,engedd el minél előbb.Tiltsd-

került-tereld a gondolataid.Egyszer csak el fog múlni,mintha sosem lett volna.

2017. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg az embert, hogy döntse el, mit akar. Megpróbál veled egy rendes párkapcsolatot, vagy örökre elköszöntök egymástól. Ez a köztes állapot fel fog őrölni.
2017. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én csináltam ezt vagy 2 évig. Tudta a pasi...

Időnként bepróbálkoztam, de semmi.

Aztán valami bekattant, egyedül maradtunk, a szüleim elutaztak és rám mozdult, persze a fellegekben jártam. Lefeküdtünk.

Párszor még találkoztunk, de mindig csak szex volt és más semmi. Ja, meg beszélgetés, de mint haverral. Barátság extrákkal...Lett volna, ha nem ekkora sunyi köcsög, h tudva tudja, hogy nekem mennyit jelent és szerelmes vagyok, mégis kihasznált.

Persze, pasi szemmel nézve csak élt a lehetőséggel, nyilván.

Aztán megunta, megismert egy csajt, aki nem csak ,,arra" kellett volna neki.

Szenvedtem, mint a kutya. Tiltottam mindenhol. Azóta nem beszélünk.

Túl vagyok rajta, már évek teltek el mindketten házasok vagyunk, gyerekeink vannak.

2017. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!