Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan állítsam helyre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam helyre az önbizalmam szakítás után?

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, majd közös megegyezés alapján lett vége. Én voltam az a kapcsolatban, aki jobban szerette a másikat,igy jobban megszenvedem ezt az egészet. Jó ideje nem éreztette velem, hogy szép vagyok, csinos, nőies. Úgy bánt velem, mintha egy haverja lennék. Sokszor megnézett az utcán más lányokat, olyankor is, ha mellette sétáltam...

Volt, hogy valaki esküvőjére mentünk, a legszebb piros ruhámat vettem fel, körmöshöz, sminkeshez, fodraszhoz voltam előtte. Igazán szépnek éreztem magam azon a napon, egészen addig, amíg nem találkoztunk, és ő csak úgy nézett rám, mintha csak az otthoni ruhámban lennék(gondolom értitek)

Nagyon sokat fáradoztam, hogy elég legyek, de erről nem kaptam visszaigazolást,és a kedvem egyre jobban tűnt el. Amúgy sem vagyok egy szépség, de a maradék hitemet is elvesztettem. Egy egy veszekedésnél olyanokat is mondott nekem, hogy deszka vagyok, meg anorexiás.. Emellett voltak más problémáink is nyilván, de ez nyomot hagyott bennem úgy is, hogy már vége...

Az életem csak a szomorkodásbol, sirasbol áll, irigy vagyok más boldog párokra, sokat gondolok arra, hogy bárcsak valaki más lehetnék.



2020. máj. 9. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos nehéz fenntartani az egyensúlyt, hogy a szeretet kölcsönös legyen, mert általában az egyik fél kobban szeret, a másik meg inkább csak szeretve van. (Némi túlzással)

Veszekedésnél hajlamosak vagyunk sok mindent a másik fejéhez vágni. Majd lesz, aki megbecsül, meg friss a dolog, ami itt segíteni tud, az az idő.

2020. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Legalább tudod,hogy nem hozzád való ,nem a nagy ő számodra :)

Kezdj el magaddal foglalkozni , pl fuss , edz vagy bármi. Tanulj nyelvet , járj emberek közé :) Kitartást :)

2020. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy legközelebb jobban válassz 🤷🏻‍♂️ attól h neki nem voltál hűha, másnak az leszel, de ha nemis akarod majd észrevenni az baj.
2020. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az önbecsülésem jelenleg nekem is építésre szorul. Az alábbiakat teszem: folytatom a gyerekkori hobbimat- ez a kerékpározás. Szeretek ugrálni is így vettem egy trambulint és zenére ugrálok. Elkezdtem angolt tanulni. Mellette jókat eszem és már le is ment 5kg. Jól érzem magam a bőrömben és nem is rágódok az elcseszett kapcsolatomon.
2020. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt nehéz dolog ez. Bőgd ki magad, ahányszor szükségét érzed, de közben igyekezz arra koncentrálni, hogy igenis vonzó nő vagy, csak ő ezt valamiért nem látta. Jó megoldás lehet, hogy elkezdj edzeni, ha eddig nem tetted, azzal kicsit formálhatsz az alakodon, és még a közérzeted is jobb lesz tőle. Nekem az edzés rengeteget segített.
2020. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
71%
Vagy beregisztrálsz Tinderre és hagyod hogy megpolírozzák az egodat....
2020. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyelj, ha amúgy sem vagy egy szépség, gebe és lapos is vagy, akkor csodát ne várj. Én is ilyen vagyok. És ez a hozzánk hasonlók sorsa. Nem kellünk, nem vagyunk elég jók, ha megszakadunk, sem érünk túl sokat.

Az önbizalom meg egy marha szép dolog, ha van mire... Ha nincs, akkor nevetséges. Lehetsz intelligens, tanult, a munkádban jó, akármi, de ezeknek semmi köze ahhoz, hogy milyen nő az ember, mennyit ér nőként.

2020. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Talán legközelebb válassz egy normális pasit és mindjárt nem lesz ilyen problémád. Egyáltalán, miért voltál egy ilyen sráccal?
2020. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha ő a ducikat szereti, akkor neki úgyis anorexiás leszel, hogy nem vagy az. Szóval fel a fejjel, más meg lehet hogy majd azt mondja rád hogy felesleged van. Na most jól megvigasztaltalak. Sportolj, az jó, de aztán lehet jön a köv pasi és közli hogy nem szereti ha valaki túl sportos :) Úgyhogy inkább magadnak tetsszél, ők meg majd alkalmazkodnak, olyan talál rád akinek bejössz ahogy vagy.
2020. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%

Deszka, anorexiás? Én meg pont az ilyen vékony lányokat szeretem. Persze, mindig a husibbak találnak meg.


Miért nem lehet végre, hogy mindenkinek az jusson, amit előnyben részesít...

2020. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!