Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyre kevesebb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre kevesebb az önbizalmam minden szakítás után?

Figyelt kérdés
Nem sokára 30 leszek, de már sokszor elegem van az életből. Sokszor vannak negatív gondolataim, aminek a fő gondolata hogy semmit se érek az életben. Biztos fogok egy pár embertől pocskondiázást kapni. Ezt egy rossz, elmúlt kapcsolatom óta érzem még jobban. Éreztette velem hogy kevés vagyok hozzá, megbántott sokszor. Mikor együtt jártunk, akkor mikor beszélt az exeiről, nem mindig jó fényben, úgy éreztem hozzájuk képest is kevés vagyok. Most meg a mostani nőjéhez érzem magam kevésnek, akit már sose fog otthagyni bizonyos okok miatt. Ráadásul az a nő diplomás, nekem csak szakmám van, eleve kevesebbet érek. Foglalkozok a hobbijaimmal, de utána megint arra gondolok hogy mennyire semmit érő vagyok. Sokszor ért már csalódás az életben és nehéz pozitívnak lennem úgy hogy mások sokkal jobbak mint én.
2020. ápr. 24. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Mit teszel annak érdekében, hogy jobbá tedd az életed, ha nem vagy vele megelégedve? Sorold fel kérlek, hogy síráson kívül miket teszel!

Te is értékes vagy, de amíg nem hiszed ezt el, utálod magad, akkor hogy várhatod el, hogy más értékesnek lásson téged, ha saját magadat se látod annak?


A net tele van önbizalom, önfejlesztő, önszeretetnövelő cikkekkel, hanganyokkal, előadásokkal, miért nem foglalkozol ezekkel?

2020. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Bakker másodikszor írod ki ma ezt a kérdést, szinte ugyazezzel a megfogalmazással. Nem unod?
2020. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne felkeresned egy szakembert. Nem szabadna, hogy egy másik ember miatt érezd magad értékesnek vagy sem. Rendbe kell raknod magad, ami nem egyszerű és hosszadalmas folyamat.

Mindenki, akit elhagynak úgy érzi egy darabig, hogy ő kevés, nem volt elég jó, szép, stb. Ez természetes. De gondolj arra elsőkörben, hogy ő 1 ember a több milliárdból, akinek nem tetszettél.

2020. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt senkiből nem erőszakolhatom ki hogy szeressenek.
2020. ápr. 24. 09:34
 5/17 anonim ***** válasza:

"Azt senkiből nem erőszakolhatom ki hogy szeressenek."

De elvárod, hogy szeressenek. Az érzelmeket meg egyébként se lehet kierőszakolni.


Várom a válaszod a kérdésemre.

2020. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#4 Mi a kérdés? Természetesen nem erőszakolhatod ki ezt, de nem is ettōl függ az önbizalmad..
2020. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztél semmit. Amúgy nem vártam el soha, csak vágytam volna hogy én is szeretve legyek, de már tök mindegy.
2020. ápr. 24. 09:38
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

"Nem kérdeztél semmit."

Úristen, te tényleg ennyire buta vagy, hogy még mondatokat se tudsz értelmezni?

Én írtam az első választ, és ott az első mondat egy kérdés volt, de segítek, bemásolom ide, mert látom, még arra se leszel képes, hogy azt megkeresd:


"Mit teszel annak érdekében, hogy jobbá tedd az életed, ha nem vagy vele megelégedve? "

2020. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 Persze, hogy “nem várod el”, csak épp tök depi vagy emiatt, és “eleged van az életbōl”, ha nem kapod meg. Igazad van, tényleg mindegy...
2020. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16%
Bárcsak több lenne az ilyen nő, aki szakmunkást végzett és nem három diplomás. Akinek nem jelent gondot ha ki kell festeni egy szobát és nem akar minden hétvégén utazgatni a világ körül. Szerintem igenis ritka és értékes az ilyen nő úgyhogy ne gondold azt, hogy bárkinél is kevesebbet érnél.
2020. ápr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!