Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú kapcsolat utáni talpraá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat utáni talpraállás?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, 13 évet voltam együtt a barátommal, aki az első volt nekem mindenben... Azt hittem, vele fogom leélni az életemet, mindent vele terveztem. El sem tudom képzelni mással. Én szerettem volna házasságot, gyerekeket, ő pedig azt mondta, hogy nem biztos abban, hogy velem szeretné az egész életét leélni, így lett vége...Hogy lehet innen talpraállni? Mondanátok ilyen "sikertörténeteket"? :( (én vagyok a lány)
2020. máj. 10. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nehéz.Még úgy is ha te lépsz ki.Én 16 év után léptem ki,kellett vagy 2 év mire jobban lettem lelkileg,pedig már meg volt az új párom.
2020. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez kemény helyzet

Jó sok idő nehéz lehet de talpra kell allnod!

De! Gondolj abba bele hogy mi lenne ha még pluszba ott lenne egy gyerek vagy több.. , egy lakáshitel, esetleg más egyéb személyi hitel.


Örülj neki hogy semmi se köt össze vele, és örülj hogy még csak 28 éves vagy és lesz lehetőséged normális kapcsolata bőven.


Bár én 5 év után szakítottam exxel, de ezek után is jól meggondolnom kire pazarlom az időm

Szerintem az ember x év után kiderul hogy az illető akar e közös jövőt.

Én ezért is szakítottam vele, mer tudtam hogy sose lenne közös életünk

2020. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van még férfi a földön, lányként válogathatsz is.

Sokáig az újakban is őt fogod keresni, talán örökké

2020. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!