Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is azt érezte hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is azt érezte hosszú kapcsolat után, hogy milyen jó most egyedül?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam, viszont kb hét sírás után most nagyon jól érzem magam, hiába vannak udvarlók, abszolùt nem hiànyzik most senki az életemből.

Eddig mindig vàgytam valakire, nem szerettem egyedül lenni, most viszont teljesen máshogy van. Más is tapasztalt hasonlót? :)


2020. ápr. 29. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt hosszú kapcsolatom, de már olyan régóta vagyok egyedül, hogy annyira megszoktam, hogy mostmár tényleg jó így :D
2020. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig jó, de előbb utóbb mindig elkezdek vágyni valakire
2020. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ez úgy hangzik, mintha győzködnéd magad...
2020. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem győzködés, hanem meg vagyok lepődve magamon, hogy így érzek. Ezelőtt rosszul éltem meg a szingliséget, most viszont nagyon jòl el tudom foglalni magam egyedül.
2020. ápr. 29. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Egyedül soha nem éreztem magam jól. Engem csak az motivál az életben, ha valakiért kell élnem. Egyedül, minden motiváció elszáll, olyankor csak úgy vagyok a világban. Este nem érdekel mi lesz másnap.

Viszont rossz kapcsolatban sem maradok meg.

2020. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Én már-már azt hittem magamról, hogy többek közt társfüggő is vagyok amikor elhagyott a párom, annyira nehezen viseltem. Olyan voltam egyedül, mint egy kivert kutya, aki nem jó semmire. 11 hónap után pedig már jobban érzem magam egyedül. Teljesen normális az egyedüllét, mert bár az emberiség alapvetően monogám élőlény, mégis vannak olyan esetek amikor jobb egyedül. Hosszabb távon én sem szeretnék kapcsolat nélkül élni, de - főleg egy hosszú kapcsolat után - jó egy ideig egyedül lenni és élni.
2020. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy több mint 3 éves kapcsolat vége után kb 1,5 évig nem éreztem azt, hogy vágynék újra kapcsolatra. Így, több mint 1,5 év után érzem azt, hogy most már jó lenne valaki.

Nekem kellett az a 1,5 év magamra, nagyon leszívott az exem, nem tudtam olyan szinten fejlődni ahogy szerettem volna, és a kapcsolatok hátrányait láttam csak, az előnyök nem ellensúlyozták a kapcsolatokkal járó nehézségeket a szememben akkor. Én nagyon jól éreztem magam egyedül, most is jól érzem magam és boldog vagyok, de most már azért szeretnék szerelmes lenni újra.

2020. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bár nem hosszú kapcsolat után, de exem miután szakított velem kb 2 napig volt rossz, utánna meg már jol voltam :D jelenleg már van barátom, akivel mostanában sok a veszekedés
2020. máj. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kb 2 honapig ereztem szarabbul magam, kicsit beszukulve de aztan szep lassan kinyilt a vilag es en is jol ereztem magam egy evig egyedul. Nem kellett koltenem csak magamra, nem kellett igazodnom senkihez stb. Csak rovid, par alkalmas szex kapcsolatot engedtem magamnak. Aztan az ex visszatert es felbolygatott mindent...
2020. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!