Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 8 hónapja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja szakított velem a párom majdnem 4 év után. Máig minden nap bőgök, depressziós vagyok. Mennyi idő után lesz jobb?

Figyelt kérdés

Itthon vegetáltam, majd próbáltam a barátnőimmel bulizni járni. Új hobbikat kerestem, elkezdtem edzeni, vásároltam. Ismerkedtem is, két fiúval is, végül egyikükkel sem tudtam komolyabb szintre lépni, pedig ők nagyon akarták.

Rá gondolok folyamatosan, hozzá hasonlítok mindenkit, és senki nem üti meg azt a szintet, nem tudok olyat érezni más iránt mint amilyen vele volt.


Kinek mennyi idő kellett hogy a nagy szerelmét kiheverje? Tovább lehet ebből lépni? Vagy egyedül kell a hiányával élnem örökre, esetleg más mellett, kevésbé boldogan... 25/L



2020. máj. 2. 23:37
 1/7 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Gondolj arra, nem Te vagy az első és az egyetlen akivel ez történik. Megfelelő önismerettel elég erőt tudsz szerezni, ami átsegít rajta. Nálam is így volt 8 hónap után, olyan 11 hónap telt el, mire sikerült elfogadnom. Ez nálad még normális dolog, nem mentél még végig a szakítási gyász fázisain. Sokan közös vagyonnal, közös gyerek(ek)kel , hosszú évek után válnak - szakítanak. Ők is túlélik, Te is túl fogod. Idővel mosolyogni fogsz ezen az egészen. :)
2020. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

El kellene gondolkodnod, hogy mihez ragaszkodsz, gondolom tudod miért ment tönkre a kapcsolatotok. Ha szakított veled, akkor annyira nem volt tökéletes a viszonyotok, és ő vagy/és ő sem benne.

Tovább lehet, és kell ebből lépni!

2020. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazi bullshit az, hogy az idő minden sebet begyógyít! De sajnos csak az idő múlásával lesz jobb. Nekem 2 év kellett majdnem mindegyik szakításnál. Belehaltam, széttépett a fájdalom belülről minden egyes alkalommal. Iszonyú kín volt! Most a fájdalom enyhült és most találtam egy olyan embert, akitől újra lelkes vagyok! Most természetesen úgy érzed senki nem fogna meg úgy, mint ő, de ez csak àtmeneti állapot. A kerék forog, egyszer fent, egyszer lent! Kitartás!
2020. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha megdugna másik pasi, könnyebb lenne.
2020. máj. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy egesz elet is leelheto igy. Alkalmi szex, mas korulmenyek kozt hatizsakos utazas, oriasi valtozas, pozitiv sokk tudna leteriteni errol a vaganyrol.

Nekem a szex orvossag tarskeresorol, ugy, hogy nem latom tobbe, es nagyon jo.

De nem vagyunk egyformak.

2020. máj. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még pár hónap, 1 év azért elég szokott lenni. 25 évesen meg változik a környezeted, munka, emberek, majd mész tovább ezeken a vonalakon. Gondolhatod hogy nem 60 éves korodig fogsz pityeregni. Honnan tudod hogy mással kevésbé boldogan? Ő is jött valahonnan. Lehet akikkel most voltál csak közepesek voltak, aztán jön egy frankó srác aki majd lehengerlő lesz.
2020. máj. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Folytatni kell az eddigi munkát, fejleszteni magad és az önismereted. Távolabbról átnézni a kapcsolatot, mik voltak a gondok, mi vezetett a végéhez. Olyan nincs hogy tökéletes volt, mert valami miatt vége lett.


A 8 hónapot nem mondanám soknak még 4 éves kapcsolat után, főleg hogy 2 sráccal is már ismerkedtél, tehát sebeket téptél fel sérülten. Igaz bőgni már nem kéne napi szinten. Ha nem költői túlzás amiket írsz és amilyen mélyen érzed magad, akkor szakembert lehet érdemes lenne felkeresni, együtt dolgozni magadon.

2020. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!