Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy az exbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az exbarátom haverjai levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Ismerem a barátait, sokszor találkoztam velük és korábbról is ismertük egymást, mert kis városban lakunk, kb mindenki ismer mindenkit.

Most, hogy 1 év után szakítottunk, nem köszönnek egyáltalán.

Ez csak szerintem nem normális, gáz?



2020. máj. 18. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapból gáz dolognak tartom, hogy ha valaki nem köszön a másiknak akit ismer. Viszont ha esetleg gyökér voltál akkor megértem, hogy van olyan ember aki többé nem kíváncsi és levegőnek nézi azt aki a barátjának fájdalmat okozott. Én alapvetően minden szakításomnál meghallgattam az indokokat amik minden esetben olyanok voltak mint ha a Cosmopolitanből tanulták volna be őket. Persze pár hónap múlva kiderült, hogy semmi nem volt igaz az indokokból csak az emberek olyanok, hogy még saját magukkal sem őszinték, főleg a szakítók kapaszkodnak bele minden baromságba sokszor, hogy bemagyarázzák maguknak, hogy miért csinálják. Valami ilyesmire gondolt a 7-es.
2020. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom milyen nőkkel hozott eddig össze az élet, de elárulom, hogy nem minden nő dug félre vagy húzza le a partnerét. Nyilván csak ilyen szélsőségek lehetnek szakító okok...

Ilyen hozzáállásal, persze hogy ezeket a nőket sikerül kihalászni.

2020. máj. 22. 17:06
 13/18 anonim ***** válasza:
Mit értesz normális alatt? Megyszokott?
2020. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Számomra alap, ha valakit ismerek, köszönök neki, én így lettem tanítva.Főleg kisvárosban, szinte mindenki ismer mindenkit.

A barátnőim volt párjainak is köszönök, szerintem nincs ebben semmi rossz. Közösen eljárunk ide-oda, szép időket töltöttünk el együtt, viccelődtünk, beszélgettünk, egy köszönést alapnak tartok.

2020. máj. 22. 20:35
 15/18 anonim ***** válasza:
14%
Ha engem vki átbsz, akkor annak a barátaim se fognak köszönni. Mit nem lehet ezen érteni? A szokásos női hazudozást meg ismerjük, te ott se "vótá".
2020. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mert nem értem, honnan veszed ezt az átbaszást? Amiatt nem lehet szakítani, mert elmúlt a szerelem, vagy másra vágyunk az életben, vagy mert nem tudom elviselni a távkapcsolatot ahol havi 1x találkozunk? Ez mind a három megvolt ebben a helyzetben.

Az lett volna az átbaszás, ha ezek után még együtt vagyunk azt eljátszva, mintha misem történt volna.

2020. máj. 22. 21:20
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akaratomon kívül belekerültem egy politikai csatározásba, és bizony van jópár személy, akivel az ott történtek miatt nem vagyok hajlandó szóba állni, tudomást venni. Így az én véleményem inkább az, hogy vannak olyan esetek, mikor érthető, ha valaki nem köszön a másiknak, de egyébként is mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kinek köszön, és kinek nem. Ami még eszembe jutott, én általában úgy járok az utcán, hogy gyakran fogalmam sincs mi történi körülöttem, nem ismerek meg embereket, nem veszem észre ha köszönnek nekem. (volt is már ebből sértődés) Szóval még ha te köszöntél is nekik, simán elképzelhető hogy nem vettek észre, még ha úgy is tűnhetett hogy igen. Ez falun nyilván kevésbé valószínű, de pl. egy boltban, plázában simán elképzelhető.
2020. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

Ahogyan látom a hozzászólásokat, nem bírtam megállni, hogy ne kommentáljak.

Én is nemrég szakítottam a párommal, és hasonló okok miatt mint a kérdező. Távkapcsolatban éltünk, emiatt eltávolodtunk egymástól, elmúltak az érzelmek, haveri/baráti kapcsolattá alakult át az egész. Ilyenkor meglehet próbálni, fellobbantani a lángot, de a mi esetünkben ez nem sikerült. Ezek után, egyértelmű, hogy nincs értelme tovább folytatni, és az ember a szakítás mellett dönt.

2020. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!