Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 év után ráírtam exbarátomra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után ráírtam exbarátomra, miért lett ennyire közömbös?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem tőle, hogy mi a helyzet vele, mit csinál, dolgozik-e, stb. Sablon kérdések. Gondoltam elbeszélgetünk, hiszen mindenhonnan letiltott és csak e-mailben tudtam írni neki. Erre ennyi volt a válasz: "Mióta nem vagyok veled, szuperül vagyok :)"


Nem váltunk el haragban, így nem értem hogy miért viselkedik így velem?


25 évesek vagyunk.


2019. nov. 2. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártál?
2019. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg továbblépett és hallani sem akar rólad. Egy lezárt pont vagy az életében, amit nem akar újra kinyitni és jól is teszi. Ha már egyszer fájdalmat okoztál neki, nem fog még egyszer ugyanabba a csapdába belesétálni. Szerintem ne írogass neki.
2019. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
86%

Btw, az exével normális ember nem akar beszélgetni.

Jóltette, osztannyi.

2019. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhonnan letiltott, emailben írkálsz neki mert ott nem és kajak megfordult a fejedben, hogy majd jól elbeszélgettek? XD Viccnek is rossz. Én nem is válaszoltam volna, csak spamnek jelöllek, hogy ott se zaklass.
2019. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azt hitte fel akarod melegíteni a dolgokat, így inkább megelőzte az egèszet.

Ne foglalkozz vele, mondjuk èn sem èrtem minek írtál neki. Ha mindenhonnan tiltott, egyèrtelmű, hogy nem akar veled csacsogni. Amíg friss volt a dolog azèrt, most ennyi idő után meg minek.

2019. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
HP. Te csak testben vagy 25, fejben max 12. Szétmentetek, mit akarsz vele bájcsevegni? Minden normális pasi letiltja a csajt, ha az kidobja, te mégis mit hittél?
2019. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
66%
Nem akarsz véletlenül az exeiddel lelkizni is egyet? Komolyan, agyfаszt lehet kapni tőletek.
2019. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 4 exbarátnőre írtam rá az elmúlt pár évben, mind közömbös lett. Mit vársz tőlük? 99%, h nem kívánja vissza az exét senki sem, akár jó volt, akár nem.
2019. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Te normális vagy? Nem úgy tűnik.

Szedd össze magad nagyon gyorsan.

2019. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A közömbösség nem ilyen egyébként. De látom nem nagyon meg a nonverbális kommunikáció. De akkor segítek kicsit. Ha valaki tilt mindenhonnan, az azt jelenti, hogy nem akar veled beszélni.


Szóval ne írogass neki. Jobban érzi magátnélküled.

2019. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!