Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nárcisztikus az exem,vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus az exem,vagy túldramatizálom?

Figyelt kérdés

5 éven át voltunk együtt az exemmel.Az elején minden álomszerű volt,ő tűnt a tökéletes párnak.Megnőtt mellette az önbizalmam,mert folyton dicsért,ajnározott,szinte istennek állított be (és én mindezt viszonoztam neki).Aztán 2 év után jött a fekete leves.Elmaradtak a kedveskedések,a becéző szavak,egyre ridegebben kezdett velem viselkedni.Mikor ezt felhoztam neki,egy vállrándítással elintézte,hogy "ő ilyen".Ha összevesztünk,mindig csendes terrorral és szeretetmegvonással büntetett,még azután is,hogy térden csúszva kértem tőle bocsánatot.Egyébként szerinte mindenben én voltam a hibás,ő csak elszenvedő volt.Minden nagyobbacska vitánál szakítással fenyegetett és megvárta,hogy visszakönyörögjem magam,ha nem tettem,azzal kritizált,hogy túl büszke vagyok.Kettős mércéje volt,magának mindent megengedett,amit nekem nem.Előszeretettel tett féltékennyé és közben mindenkire féltékeny volt a közvetlen környezetemben,a legjobb barátaimat utálta,mindenkire ellenfélként tekintett,aki közel állt hozzám.Ha egy estét a barátaimmal töltöttem,másnap végig büntetett,ha valaki megnézett az utcán,órákon át balhézott.A kapcsolatunk elején felépített önbizalmam fokozatosan leépítette,mindig érzékeltette,hogy van nálam jobb,okosabb,szexibb.Szeretett viccből gúnyt űzni belőlem,főleg a családja előtt,de ha én piszkáltam,azt megtorolta.

Tavaly márciusban szakítottunk először,még aznap sírva jött hozzám,hogy nem tud nélkülem élni.Most februárban ismét szakítottunk,véglegesen.Most nem könyörgött,viszont nem akarta megszakítani a kontaktust,naponta írt nekem,és számon kért,ha én nem kerestem.Mikor az orrom alá dörgölte,hogy mással ismerkedik,megkértem,hogy ne beszélgessünk egy darabig,de azóta is rám ír,ha alkalom adja:a szülinapomkor,egyetemi felvételi előtt,egyetemi felvételi után...Tudni akar a jövőbéli terveimről,hogy hol fogok élni,tanulni,mit csinálok,de közben azt érzékelteti,hogy milyen jól megvan nélkülem.

Valóban nárcisztikus lenne?Évek óta értéktelennek érzem magam miatta,mióta elhagyott,úgy érzem,senki se fog szeretni már.



2020. máj. 20. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Itt nem az a kérdés, hogy nárcisztikus-e vagy sem, tökmindegy. Inkább azt a kérdést tedd fel, hogy ha már 2 év után így viselkedett veled, akkor miért maradtál még vele 3 évet?

Meg mi a jó fenének tartod vele a kapcsolatot? Tiltsd le, cserélj számot. Csak tűröd tétlenül, mintha nem lenne választásod...embereld már meg magad.

2020. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen,az. De ha ex,nem mind1? Tiltsd le mindenhonnan, és kezdj új életet! Ideje lenne, ahelyett,hogy ezen rágódsz tök fölöslegesen.
2020. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az. Én exem szinte ugyanez.
2020. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez tök lényegtelen. Sokkal lényegesebb, hogy veled is problémák vannak, hogy ezt elturod és nem szakitod meg vele a kapcsolatot, és folyamatosan ezen porogsz és írsz ki kérdéseket.

Keress fel szakembert.

2020. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Itt inkább az a kérdés h miért beszélsz vele?! Mazochista vagy? Élvezed ha szenvedhet? Hallod, meg mefindokolnod sem kell, csak ma ébredés után fogod és letiltod. Face, insta, pinterest, viber, telefonszama. Mindenhonnan és innentől azt csinál, amit akar. Ha megkeres, annyit mondasz h jobban szereted te magad annál, mint h olyan emberre vesztegesd az időd, aki elvette tőled a boldogságot. Mert ez itt a kulcs! Sosem fogod annál megtalalni a boldogságot, aki elvette azt tőled. Sok sikert!
2020. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is letiltottam a szerencsétlent mert engem próbált hibáztatni plusz sokszor vágta ő is a fejemhez hogy másokkal akar ismerkedni

Persze azóta is könyörög de legalább jót nevettem rajta

Halisten végre megszabadultam tőle

2020. máj. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te is tiltásd le ez lelki beteg az én exem is amúgy hasonló kategória, ezért is tiltottam mert most már nem kel velem beszégetni.

Eddig nem akart beszélni velem ezek után meg nem kell!!

De az én exem tudja hogy én jól elvagyok nélküle és nem hiányzik.

2020. máj. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!