Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túldramatizálom és nem cseleks...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túldramatizálom és nem cselekszem helyesen esetleg igazam van? (hosszú)

Figyelt kérdés

Sajnos nincsenek ekezeteim, a kerdesben meg irtam oket de ez most hosszu lesz.

Parkapcsolatom mar lassan ket eve tart, egy eve egyutt is elunk, minden csodas lenne.

A baj ott kezdodik hogy mara mar rettentoen onbizalomhianyos lettem mindenfele aprosag miatt amit sajnos mar nem tudok lekuzdeni. Ott kezdodott minden mikor a parom levelezni kezdett az exevel ujbol es az irasbol igencsak kisejlett, hogy o meg erez iranta es szivecskeket is kuldott neki. Teljesen veletlen akadtam ra a telefonjaban az uzenetekre, kozos kepeinket keresven. Egyszercsak felugrott a pici kep es lattam hogy nyuszkonak hivjak egymast. Ezt kiveszekedtuk majd kesobb egy kolleganojenek kezdett olyasmiket irni, hogy mennyire tiszteli azt a not azert mert olyan amilyen. (sportos stb), ezt nem is takargatta egyszeruen rakerdeztem, hogy ennyire joban vannak e. Megmagyarazta azzal, hogy o tenyleg erdekes embernek tartja es szerinte szuper tarsasag. Valahogy ezt is elfogadtam amikor is karacsonykor jott egy kepeslap az exbaratnotol (amiben szinten becezgetve megigerte a lany hogy leugrik meglatogatni paromat) ezt sem dugdosta kedvesem, kint maradt az asztalon. Aztan mar annyira beleorultem ebbe az egeszbe hogy megnyitottam az orizetlen messengert es persze megint talaltam szep sorokat ezuttal egy masik ex baratnovel becezgetve. Semmit nem titkoltam elole mindent megbeszeltunk aztan csend is volt egy darabig mert mindenre volt valami magyarazat de a szivem nem hagy beken. Olyanokat mond a mostani kolleganojere hogy szivesen kiprobalna az agyban de persze engem szeret. Sajnos mindegyik csak elvesz az onbizalmambol es annyit serultem mar hogy egyaltalan nem bizom magamban. Parom amugy megtesz mindent szeret es nem hagyna el mert latom rajta, hogy banja ezeket a dolgokat es igyekszik helyrehozni olyasmikkel. hogy meglep, foz, jobban figyel ram. Mindossze csak a a feltekenyseget es a magamban keresett hibakat szeretnem kiverni a fejembol es tudni azt hogy ez igy normalis e (amit parom produkal). Folyamatosan magamat hibaztatom amiert ez igy alakult, mert van egy olyan elkepzelesem, hogy parom csak megelegedett velem, de nem en vagyok neki az igazi. O valami kulonlegesre vagyik, valami szuperre, ami egyedi egy igazi kis vadocra. Annyi mindent megprobaltam mar hogy helyreallitsam az onbizalmam. Konyveket olvastam, netes eloadasokat neztem, pszichologiaba astam magam, sportolni kezdtem, zenelni es fejleszteni magam a festesben is. Igen sok oldalam van amit mind mind szeretek csinalni, de valahogy megsem erzem magam ertekesnek, azt hiszem azok miatt a dolgok miatt amit korabban ereztem parom mellett. Nincs velem megelegedve es szeretne valaki mast csak nincs jobb. Es ez visszafordul a kapcsolatunkra. Nem mer nekem nagyon sok mindent elmondani fel hogy megharagszok ha egy masik lanyrol van szo, es titkolja az elmenyeit amit szerez. En szeretnem ha el merne mondani nekem barmit, de ugyerzem amig nem vagyok ep lelkileg nem fogom elviselni azt, hogy ha jol mulat mas lanyokkal. (Azt azert hozzatennem h a baratainak nagyresze lany tarsasag, akik a legosibb mesterseggel keresik a kenyeruket vagy esetleg topless barban felszolagok. Valamiert ez a tipus nagyon vonzza ot.) Nagyon fura embereket kedvel meg es o is es a nezetei is nagyon furcsak. Hianyzik beloluk az erzelem, o inkabb logika alapjan oldja meg az eletet. Amig nem csal meg addig minden rendben van neki akkor is ha az nekem faj. Ezt is sokszor megbeszeltuk, hogy nekem nem kellene, hogy fajjanak ezek a dolgok en vagyok tul erzekeny ha peldaul azt mondja, hogy szuper az uj nagymellu pincerno es szivesen ellenne vele. Tuldramatizalom? Lesz ez meg valaha egeszseges ez kapcsolat? Normalis ez amit parom csinal? Leszek en valaha ujra a regi onbizalommal teli ember? Esetleg hagyjam el? Legyek k~rvasabb, hogy jobban szeressen? Teljes a tanacstalansag. ( Ha barmilyen onbizalom fejlesztesre van otlet vagy link kuldd el legyszives.) Orulnek ha venned a faradsagot es irnal par sort ha van hasonlo eset amirol tudsz vag veled is megtortent. Koszonom hogy elolvastad, elnezest az ekezetek miatt.

27/n



2018. júl. 5. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

"Parom amugy megtesz mindent szeret "


LOL. azért flörtöl folyamatosan biztos.


"parom csak megelegedett velem, de nem en vagyok neki az igazi"


na végre, fején találtad a szöget.


" Lesz ez meg valaha egeszseges ez kapcsolat?"


nem.


"Leszek en valaha ujra a regi onbizalommal teli ember? "


hát mellette biztos nem leszel.


"Legyek k~rvasabb, hogy jobban szeressen?"


nem tudsz az lenni mert már az lennél ha tudtál volna, de nem ilyen típusú személyiség vagy.


"27/n"


még fiatal vagy tönkrevágni az életed, keress olyan pasit aki szerelmes beléd, ne olyat aki érzelmi analfabéta és letojja az érzéseid.

2018. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A párod egyáltalán nem normális,szarba se nèz téged,csak hitegedet magad azzal,hogy szeret. Az egyetlen önbizalom növelö módszer ami müködne számodra,ha lecserèlnéd ezt a gyökeret. Addig csak lefele fogsz menni a lejtön.
2018. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, mindenféle rosszindulat nélkül, de tényleg valami iszonyatosan naiv lányka vagy. Pedig lassan 30 vagy, felnőtt nő, nem hiszem el és ép ésszel fel nem tudom fogni, szinten nőket, hogy hogy a jó büdös fenebe lehetsz együtt egy ilyen gerinctelen, minden nővel flörtölő taplóval, aki magasrol szarik rad és az érzelmeidre, akinek egy fikarcnyit sem számítasz. Nyakamat ra h már nem egyszer kefelt félre, csak te nem veszed észre és igazából tök mindegy, mert pontosan tudja hogy úgyis benyelnéd neki, mond két szép szót és probléma letudva. Iszonyú tiszteletlen veled szemben a barátod és egy igazi bunkó, aki nyuszkózik meg szivecskezik minden puncival rendelkező élőlénnyel, aki kicsit is bejön neki. Szánalmas. Ha igazán szeretne, ezt a fajta magatartást már rég abbahagyta volna!! Bánja a dolgot és próbálj rajta változtatni?? Jaaaj ugyan már, akkor nem írkalna messengeren minden macának és nem szivecskezne velük! Vagy véletlen pont az exe nevere kattint és véletlenül pont egy szivecsket küld neki? Hagyjuk is, már rég kib*asztam volna, mint macskát szarmi, nem értem minek pocsékolodnilyen patkányra a drágán idődet!
2018. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy ő mindent kimond amit csak gondol. Ezt általában nem szokták....


Te viszont meg akarsz felelni neki, olyanná akarsz válni aki nem te vagy. Az egy másik ember, az egy olyan nő amit ő szeretne, hogy legyél. Ne akarj elvárásoknak megfelelni.


Vagy elfogad téged olyannak amilyen vagy, vagy jöjjön össze a nagymellű pincérnővel.

Ha így folytatod, akkor az egész életed arról fog szólni, hogy mindig az ő kívánságait fogod lesni, és azt, hogy ő éppen milyen nőre vágyik. És mindent meg fogsz tenni neki. "Mert ő nagyon szeret és nem akar elhagyni"

Rabszolga féle lesz belőled.


De ne legyen igazam.

2018. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem neked kellene fejlesztened magad, mert már most sokkal több vagy a párodnál. Valóban nem te lehetsz neki az igazi, de nem azért, mert kevés lennél, hanem pont, hogy többet érdemelsz nála: valakit, aki tisztel. Lehet hogy magyon cuki mert csinál egy rántottát néha, de amúgy meg megaláz szerintem...
2018. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki valaszolt, ugy latom igazatok van. Furcsa modon kicsit megkonnyebbultem.
2018. júl. 5. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
"sokszor megbeszeltuk, hogy nekem nem kellene, hogy fajjanak ezek a dolgok en vagyok tul erzekeny" Ebben az egy mondatodban benne van minden...
2018. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"minden csodas lenne." - ha nem lenne az egesz egy nagy kalap szar mar az alapoktol kezdve. A faszid egy fereg. Ablakon kicsesznivalo. Nalam az elso eset utan kesz, meghalt, nem er semmilyen formaban soha tobbe. Nemhogy meg osszekoltozes, es hat meg ezt is meg amazt is megemesztem. Nem, semmit nem emesztunk meg ami megalazo, tiszteletlen es minket semmibe vevo. Se elsore se masodjara, se akkor sem ha nagy szabadkozas megy... kukaba vele. Nalam mar a kis megjegyzesei miatt is repült volna. Alazza a k-va anyjat.
2018. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira nincs önbizalmad, hogy már elhiszed a párod bemeséléseit, miszerint te vagy a hülye.


Igen te vagy a hülye meg butus, mert elhiszed, hogy te senki, túl kevés és állandóan hibás vagy és elnézed ezeket az orbitális baromságokat neki, amiket produkál. Nem normális az, hogy egy kapcsolatban az exszel szívecskézünk, meg becézgetjük, meg a kolleganővel kavarunk. Külső szemmel néznéd a kapcsolatot, egy szemrebbenés nélkül mondanád hogy ez egy rakás kaki nem kapcsolat.


Már rég megcsalt téged, ha nem is fizikálisan, de érzelmileg vagy egy 120x biztosan. Meg hülyének is néz és érzelmilrg zsarol is. Mégis kérdem én, ezt minek tűröd? Ez kell neked életed végéig?!


Nem a levegőbe beszélek, pontosan ilyen kapcsolatban voltam 1.5 évig. Ugyanezek voltak a dolgok koppra. Holnaputánig mesélhetném neked a hülyeségeit, meg hogy mennyi mindent elnéztem neki...


Ha egy jottányi eszed van (mert önbecsülésed már nincs), akkor kilépsz, de sürgősen.



29n

2018. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!