Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fog még fájni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még fájni? Hogy tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, 3 hónapja ért véget a 7 éves kapcsolatom, valamint sajnos az egyetemen és a munkahelyen is gondjaim vannak, így elég mélyre kerültem az utóbbi időszakban. Bár a legrosszabbkor jött ez a kényszerbezártság, azért a lehetőségekhez mérten igyekeztem a legtöbbet kihozni magamból, elkezdtem edzeni, sikerült is leadnom 12 kilót, emellett a tanulásba és az álláskeresésbe vetettem magam, tényleg próbáltam terelni a gondolataimat, és nem magamat marcangolni, de ennek ellenére még mindig folyamatosan jelen van a gondolataimban, nagyon fáj, borzasztóan hiányzik, és időről időre azon kapom magam, hogy már megint agyalok, hogy mit kellett volna másképp csinálnom, stb.

Mit tehetnék még, hogy végre túl tudjak lépni rajta? Még mennyi idő, mire elmúlik?



2020. máj. 31. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz egyszerű. 7 évet nem fogsz tudni csakugy egyik pillanatról a másikra kitörölni.

Ne marcangold magad, attól csak sokkal rosszabb lesz. Célszerű lenne, a közeljövőben minél többet kimozdulni a lehetőségekhez mérten.

Én anno ugyanezt tettem.( 9 éves párkapcsolat után)

Kerestem olyan dolgokat amik lelkesítettek, új munkám lett, új ismeretségek. A család is jó támasz tud lenni ilyenkor, meg persze a barátok is. De semmiképp se marcangold magad.

2020. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 év után érzem jobban magam, pedig mi nem is voltunk hivatalosan együtt. Csak egy nagy szerelem volt részemről.
2020. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!