Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott életem szerelme,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott életem szerelme, nem tudok továbblépni, mi segíthet rajtam?

Figyelt kérdés

(26F)

...már lassan 3 hónapja

3 évig voltunk együtt

úgy tűnt, vagy úgy éreztem minden tökéletes, együtt éltünk már, el akartam jegyezni, gyerekeket akartam vele, stb

és egyszer csak, villámcsapásszerűen elhagyott és azóta is gyakorlatilag no contact

nem tudom túltenni magam rajt

lehet a 3 hónap még kevés, de úgy érzem hogy alkoholistává kezdek válni

csak az ivással bírom ki, minden nap iszom, töményet, és kezdek aggódni

úgy érzem nem tudok többé szeretni, megbízni másikban, megnyílni más előtt, mert tényleg semmi arra utaló jel nem volt hogy ez lesz

fel lehet ebből épülni valaha?

mit csináljak hogy jobb mentális helyzetbe kerüljek?

a legszörnyűbb az egészben hogy már van egy új kapcsolatom azóta, és tudom hogy hiba volt beleugrani ilyen gyorsan egybe, de nehéz irányítani magam ebben a lelkiállapotban

az új kapcsolat sem segít

egész nap folyamatosan minden pillanatban csak rá tudok gondolni

10 ezer forint / alkalmas terápiára most nincs pénzem úgyhogy az nem megoldás

egyre tanácstalanabb és befordultabb vagyok és egyre többet iszom...



2019. márc. 24. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogad el hogy nem kellesz neki, hiszen mast ugy sem tehetsz. Ez a hajo elment es neked is ideje lesz tovabblepni. Az ivast fejezd be, az uj nodet rugd ki, mert nem sok ertelme van igy baratnot tartani. Vinyogd ki magad egy ket embernek, sirj es 1-2 honap utan irany ki az emberek koze es elj. Lehet nyersen hangzik de ez van. Majd idovel kevesebbet fogsz ragondolni es kezded majd jobban erezni magad. Hiszen csak 26 vagy es meg az egesz elet elotted all, nehogy most elhagyd magad ilyen szinten egy noert?!
2019. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

ingyen is mehetsz pszichológushoz (kórházakban pl). persze nem fog tudni hetente fogadni, de a semminél jobb lehet.


alkoholizmus lesz a te nagy bajod... :D


amúgy engem is elhagyott életem szerelme, szóval most a barátnőmet kell dugnom :(

2019. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit másképp közelíteném meg a dolgot. Tudom hogy szörnyen nehéz, én is épp ezt élem át, de próbáld úgy felfogni hogy minden okkaltörténik. Ennek így kellett lennie és rád ha nem is most vagy 1 év múlva de a jövőben egy jobb dolog vár. Higgy ebben, ez segít
2019. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akinek helye van az életedben, az benne marad, mert ő is akarja. Ennek a nőnek viszont nem kellesz. Tudom, és elhiszem, min mész keresztül. Most úgy érzed, senki nem léphet az ő helyébe. Adj magadnak időt, és belátod majd, hogy a saját boldogságod a fontosabb, nem egy olyan ember aki sz... rban hagyott. Nem érdemel annyit, hogy tönkretedd magadat miatta!
2019. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérlek emiatt ne bánkódj, hidd el nekem, hogy túl leszel rajta. Ez egy szörnyű állapot, el se tudod képzelni, hogy egyszer már semleges lesz számodra, de küzdj a célért akkor is ha nem látod.
2019. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Sokszor az "ellenségeink" teszik velünk a legnagyobb jót, tudtukon és tudtunkon kívül, csak légy magaddal türelmes és fejezd be az önpusztítást, a gyerekeidnek szükségük lesz rád.
2019. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először is a mostani barátnődnek add ki az útját, tisztességesen, beismerve neki, hogy ez még korai volt részedről és ő vétlen ebben, nem érdemli ezt meg, ha már egyszer magától nem jön rá, akkor tedd meg neki ezt a szívességet. Második körben pedig ha úgy érzed egyedül nem tudsz kilépni belőle, akkor igenis szakember. 3 hónap még nagyon kevés idő, korai lenne világvégét emlegetni, de ha tartósul, konzerválódik ez az állapot és az önsajnálat, kilátástalanság, akkor lehet te azok közé tartozol, akik segítségre szorulnak a továbblépésben. Ami pedig a tízenezres terápiát illeti, havi két alkalom is bőven elég és ha telik minden nap töményre, (még ha teszkó gazdaságos barackra is, mondjuk lövésem sincs van-e olyan) akkor ez lényegesen több kiadás, mint a havi 2-3 alkalmas szakember lenne. Ergo csak át kell csoportosítani a piára elvert pénzedet erre, mert ha azt ki tudod fizetni, akkor a terápiát is, csak nyilván könnyebb berúgni és keseregni, mint belátni ezt.
2019. márc. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Barátok is sokat segíthetnek. Vannak barátaid? Van kivel beszélgetned erről?
2019. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsónak, sajnos nem nagyon, az az igazság hogy minden szocializálódásom a 3 év alatt csak a barátnőre költöttem, bármilyen hülye döntés is volt akkor nem bántam..
2019. márc. 27. 22:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudni erről a kapcsolatról. Normális volt egyáltalán? Mi pár hónap után már együtt is éltünk, azóta ha akarnám sem tudnám levakarni...
2019. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!